Produkt: EX10012429

|

Model: RCWW 4

Wózek na pranie - 300 l - Royal Catering

369,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – kosz na pranie pomieści 300 l
  • Solidność – wyjmowana torba wykonana z odpornego na rozdarcie PVC i stelaż z wytrzymałej stali nierdzewnej
  • Mobilność – 4 płynnie działające kółka zapewniają łatwe manewrowanie
  • Praktyczność – kształt umożliwiający łatwe napełnianie i prowadzenie wózka
  • Wygoda – torba idealnie zapinana na 10 klamer

OPIS PRODUKTU

Wózek na pranie z wyjmowaną torbą z PVC

Wózek na pranie RCWW 4 marki Royal Catering jest idealny do hoteli, pensjonatów, placówek opiekuńczych lub szpitali oraz wszędzie tam, gdzie pierze się duże ilości brudnej bielizny. W torbie wykonanej z PVC możesz bezpiecznie i bez wysiłku przewozić obrusy, poszwy na kołdry, ręczniki i ubrania.

Trwały wózek hotelowy na duże ilości prania

Dzięki pojemności 300 l obszerny wózek hotelowy pomieści duże ilości prania. To sprawia, że można obsłużyć jednocześnie dużą liczbę pokojów. Torba ma wysokość roboczą 80 cm oraz szeroki otwór 91 x 65 cm. Ułatwia to wkładanie do niej dużych przedmiotów. Kształt wózka sprawia, że pozostaje zwinny i zwrotny nawet z pełną torbą. Ułatwia również opróżnianie wypełnionego worka.

Torba na pranie została wykonana z odpornego na rozdarcie tworzywa PVC, dlatego odznacza się długą żywotnością. Elastyczny materiał jest łatwy do wyczyszczenia i zachowuje swój kształt nawet przy dużym obciążeniu. Torbę mocuje się do ramy za pomocą 10 klamer, które można wygodnie odpiąć. Tym samym wózek szybko się załadowuje i opróżnia w celu ponownego użycia.

Płynnie działające 4 kółka umożliwiają bezproblemową i cichą jazdę, dzięki czemu nie zakłócisz spokoju swoim gościom. Są one odporne na ścieranie, więc na podłodze nie będą pozostawać smugi. Solidna rama ze stali nierdzewnej zapewnia wózkowi zwinność, odporność na uszkodzenia mechaniczne, a podczas użytkowania nie wydaje odgłosów. Niezależnie od tego, czy chodzi o pensjonaty, hotele, czy placówki opiekuńcze – dzięki solidnemu wózkowi od Royal Catering otrzymujesz niezawodne i trwałe narzędzie transportowe, które podniesie efektywność pracy.

DANE TECHNICZNE