Produkt: EX10021045

|

Model: S-LS-27

Separator LCD - naprawa wyświetlaczy smartfonów/tabletów - 12"

519,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – powierzchnia robocza 12" do wyświetlaczy smartfonów i tabletów
  • Bezpieczeństwo i pewny chwyt – dwa chwytaki podciśnieniowe o mocy 12 W i ciśnieniu 0,05 MPa
  • Precyzja – regulacja temperatury od 50 do 120°C
  • Elastyczność – port USB 5 V (2 A) z przodu panelu
  • Intuicyjna obsługa – przejrzysty panel sterowniczy z wyświetlaczem LED

OPIS PRODUKTU

Separator LCD ułatwiający naprawy ekranów do 12"

Separator LCD z linii rzemieślniczej Stamos Soldering umożliwia niezawodną i bezpieczną wymianę zarysowanych, pękniętych lub odłamanych wyświetlaczy smartfonów i tabletów. Uszkodzoną powierzchnię ekranu dotykowego można usunąć i wymienić bez większego wysiłku. Podgrzewacz LCD jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi smartfonami o przekątnej ekranu do 12”.

Naprawa ekranu telefonu w Twoim warsztacie

Separator do telefonów o łącznej mocy 1180 W szybko osiąga zakres temperatury od 50 do 120°C. Możesz precyzyjnie kontrolować temperaturę i funkcję podciśnienia za pomocą praktycznego panelu sterowniczego LED. Screen separator jest idealny do warsztatów elektronicznych, serwisów urządzeń mobilnych i majsterkowiczów-hobbystów.

Podgrzewacz LCD posiada wysokiej jakości, gładką aluminiową powierzchnię roboczą 28 x 22 cm, która zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła. Jest ona przeznaczona do sprzętów o długości przekątnej 12" (30 cm). Zintegrowany chwytak próżniowy, o mocy 12 W i o mocy ssania 0,05 MPa, umożliwia bezpieczne utrzymanie smartfonu na powierzchni roboczej. Drut tnący o długości 40 cm wykonany z żaroodpornego stopu metalu, można łatwo wyjąć po podgrzaniu.

Obudowę separatora LCD wykonano ze stali malowanej proszkowo, dzięki czemu jest zabezpieczona przed korozją. Dodatkowo urządzenie wyposażono w złącze USB 5 V, za pomocą którego naładujesz lub przetestujesz naprawiony sprzęt.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA