Separatory LCD

Zainspiruj się blogiem expondo

Separator LCD marki Stamos Soldering to urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie w każdym serwisie sprzętu elektronicznego. Przy pomocy tego elektronarzędzia dokonasz wymiany ekranu w urządzeniach takich jak smartfony, tablety czy telefony komórkowe. Maszyna jest bardzo prosta w obsłudze i niezastąpiona w przypadku naprawy uszkodzeń w postaci pękniętego, rozbitego czy porysowanego wyświetlacza.

Separator LCD Stamos Soldering, generując odpowiednią temperaturę, roztapia klej łączący ekran z urządzeniem mobilnym. W efekcie oddzielenie tych dwóch elementów to czynność niezwykle łatwa. Separatory LCD dostępne na stronie expondo.pl, a także stacje lutownicze oraz zasilacze sprawdzą się w każdym serwisie urządzeń elektronicznych.

Separator LCD marki Stamos Soldering

Smartfony, tablety i telefony komórkowe, z uszkodzonym wyświetlaczem, zwykle tracą swą funkcjonalność. Mogą też być narażone na szkodliwe działanie wilgoci, kurzu oraz brudu, które łatwo przedostaną się do wnętrza. Usunięcie ekranu przy pomocy separatora LCD Stamos Soldering to doskonały sposób na przywrócenie użyteczności takiego urządzenia.

Wymiana ekranu za pomocą podgrzewacza LCD jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż zakup nowego sprzętu mobilnego. Wiąże się bowiem z mniejszymi kosztami, a także jest bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego. Separator LCD marki Stamos Soldering znajduje swoje zastosowanie w wielu warsztatach, serwisach elektroniki i sklepach z urządzeniami mobilnymi.

Idealnym uzupełnieniem dla tego elektronarzędzia są stacje lutownicze marki Stamos, znanej w przemyśle dzięki stosowaniu w swych produktach najnowszych rozwiązań technologicznych. Świetnym przykładem mogą być przecinarki plazmowe lub np. spawarki TIG, które ze względu na swą niezawodność zostały docenione przez wielu specjalistów.

Regulowana temperatura płyty grzewczej

Separator LCD Stamos Soldering nadaje się do serwisowania wszystkich urządzeń z ekranem o przekątnej do 15 cm. Będzie więc pomocny przy naprawie większości dostępnych na rynku smartfonów. Obsługa elektronarzędzia jest bardzo prosta. Polega na umieszczeniu wadliwego sprzętu na powierzchni płyty grzewczej oraz przytwierdzeniu go w odpowiedniej pozycji, za pomocą specjalnych uchwytów mocujących.

Separatory marki Stamos Soldering, wyposażono w wyświetlacze LCD (podobnie jak stoły chłodnicze sałatkowe oraz stoły chłodnicze do pizzy marki Royal Catering) wskazujące aktualną temperaturę roboczą, z zakresu od 50 do 350°C. Użytkownik ma możliwość określenia poziomu ciepła, odpowiednio do rodzaju kleju.

Roztopienie warstwy łączącej pozwoli na łatwe i szybkie oddzielenie ekranu od reszty urządzenia mobilnego. Wraz z separatorem LCD oferowana jest linka z wygodnymi rączkami, ułatwiającą odseparowanie uszkodzonego elementu. Elastyczny drut wykonany został z wytrzymałego stopu metalu, odpornego na działanie wysokich temperatur.

Podgrzewacze do naprawy ekranów LCD skonstruowano z bardzo trwałych materiałów, dzięki czemu przez długie lata będą służyły swą funkcjonalnością. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że można z nich korzystać praktycznie w każdym warsztacie, pracowni itp.

Ze względu na swoje zalety urządzenia te zostały docenione przez wielu specjalistów pracujących w serwisach naprawczych sprzętu elektronicznego. Świetnie nadają się również dla pasjonatów, którzy hobbystycznie prowadzą przydomowe warsztaty.