Liczba opinii: (4)

Stacja lutownicza - 75 W - 2 x kolba - podgrzewacz - LED

1249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Produkt : EX10021003

|

Model : S-LS-10

Popularne produkty
Tyle osób obejrzało ten produkt:
Ceny zawierają VAT

Gotowy do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

* Metody płatności mogą się różnic w zależności od kraju

  • 3w1 – kolba lutownicza, pistolet na gorące powietrze, płytka podgrzewająca
  • Wydajność – moc 1270 W, regulacja temperatury w zakresie 200 – 480°C
  • Plastyczność obrabianych elementów – płytka podgrzewająca 12 x 12 cm z regulowaną temperaturą (50 – 400°C)
  • Bezpieczeństwo ESD – ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi
  • Energooszczędna lampa z lupą i ze zintegrowanym uchwytem – 40 diod LED zużywa jedynie 1 W

OPIS PRODUKTU

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.5

Na podstawie 4 opinii

3 miesiące temu Klient expondo

Znakomity produkt

Dla elektronika amatora hobbysty bardzo dobry wybór.Cena przystępna za 3 urządzenia w jednej zwartej obudowie. Każda z funkcji ma regulowaną temperaturę pracy. Kolba lutownicza szybko się nagrzewa i stabilnie trzyma temperaturę. Do tego ilość i różnorodność wyprowadzeń końcówek lutowniczych jest odpowiednia dla różnego rodzaju prac lutowania i rozlutowywania elementów elektroniki. Kolba na gorące powietrze z bardzo dużym zakresem temperatur, różnymi dyszami strumienia i regulowaną siłą wydmuchu pozwala na swobodne lutowanie na płytkach z elementami SMD. Stolik podgrzewający ułatwia wiele prac rozlutowywania elementów. Można na nim przeprowadzać prace suszenia, testowania, klejenia itp. Pomocna jest w wszystkich pracach lampa led z soczewką powiększającą. Słowem Udany zakup.

3 lata temu Opublikowano amazon

dobre towary

Wszystko jest dobrze. Dzięki

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Klient expondo

Ogólnie zadowolony, ale z małymi uwagami.

Pozytywy: Stacja lutownicza działa dobrze i bez zarzutu. Jest bardzo dobrze zbudowany i dobrej jakości. Wszystko jest kontrolowane i łatwe w użyciu. Jest szybko gotowy do pracy i zapewnia dobrą i szybką pracę. Akcesoria również są dobrej jakości i dają wszechstronne zastosowanie urządzenia, lupa posiada stabilną i ciężką podstawę, dzięki czemu lupa stoi stabilnie w każdej pozycji. Minus: Jednak regulacja nawiewu nie jest precyzyjna, wyświetlacz jest na max mimo, że stopień obrotów nie jest jeszcze maksymalnie podkręcony. Poza tym uchwyt na żelazko na gorące powietrze nie jest zbyt dobry.Żelazko jest solidne i działa idealnie, jednak sposób mocowania nie jest dobrze wykonany. Dlatego dla mnie 4,5 na 5 gwiazdek

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Klient expondo

Solidne i dobre wsparcie

Stacja lutownicza ma solidną konstrukcję. Niestety promiennik IR w pierwszym zepsuł się z hukiem, gdy próbowałem rozgrzać go powyżej 200°C. Ale wsparcie poradziło sobie z całą sprawą bardzo szybko i bardzo przychylnie i w ciągu kilku dni miałem nowy, który bez żadnych problemów przeszedł test warunków skrajnych. Wadą jest dla mnie dość małe powiększenie lupy i stosunkowo duże zniekształcenie, którego prawdopodobnie nie da się uniknąć ze względu na konstrukcję. Przydałby mi się również znacznie cieńszy grot z bardzo szerokiego asortymentu grotów lutowniczych, ponieważ zwykle dużo pracuję z SMD 0201. Dla hobbystów stacja jest z pewnością bardzo dobrą i przede wszystkim opłacalną opcją.

Wyświetl oryginalną opinię
Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
4.4
Ocena na TrustPilot
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty