Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Maska spawalnicza - COLOUR GLASS X-100B - kolorowe pole widzenia

309,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10021439

|

Model : COLOUR GLASS X-100B

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. czwartek, 18 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
309,00 zł
3+
5%
293,55 zł
5+
10%
278,10 zł
10+
15%
262,65 zł
Kluczowe informacje
  • Niezawodność – zastosowana mieszanka materiałowa TECAMID 66 jest nie tylko ognioodporna, ale także stabilna wymiarowo, odporna na ścieranie, mało zużywająca się i niewrażliwa na czynniki termiczne oraz chemiczne
  • Skuteczność – maska jest zasilana potężnymi ogniwami słonecznymi i ma baterię 3 V jako podtrzymanie
  • Perspektywa – duże, kolorowe pole widzenia 100 x 97 mm
  • Szybkość – 4 czujniki o imponującym czasie reakcji 1/25000 s
  • Kompleksowa ochrona – do wszystkich popularnych metod spawania
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Niezakłócony widok pomimo jasnego światła dzięki masce spawalniczej COLOUR GLASS X-100B

Skorzystaj z doskonałych właściwości optycznych, bardzo dużej szybkości reakcji oraz niewielkiej wagi i załóż do spawania maskę spawalniczą COLOUR GLASS X-100B! Niezależnie od tego, czy spawasz elektrodami, czy gazem obojętnym, automatyczna maska spawalnicza samościemniająca chroni niezawodnie przy wszystkich powszechnie stosowanych metodach spawania. Oferuje pełną perspektywę w kolorowym polu widzenia.

Automatyczna przyłbica spawalnicza ze skutecznymi funkcjami ochronnymi

Przyłbica automatyczna oferuje regulowany zakres ochrony przed światłem DIN 4/5 - 9/9 - 13. Za pomocą autotestu możesz optymalnie dopasować ochronę przed światłem do swoich potrzeb. Dzięki polu widzenia wynoszącemu 100 x 97 mm zawsze masz w zasięgu wzroku wszystkie ważne szczegóły. Wytrzymały wkład COLOUR GLASS X-100B jest zasilany ogniwami słonecznymi i zawiera wymienną baterię CR2450 o żywotności 5000 godzin.

Niezwykle lekka maska spawalnicza z tworzywa sztucznego waży zaledwie 0.98 kg, dzięki czemu możesz ją nosić bez wysiłku nawet przez długi czas. Wyreguluj opaskę na głowę, aby uzyskać optymalny komfort. Zastosowana mieszanka materiałowa TECAMID 66, wykonana z poliamidu 66 i PC, charakteryzuje się dobrą sztywnością, twardością, wysoką odpornością na ścieranie oraz termiczną stabilnością wymiarową. Dzięki bardzo dobrym właściwościom termicznym, chemicznym i mechanicznym przyłbicy spawalniczej będziesz używać przez długi czas nawet w trudnych warunkach.

Dzięki bardzo szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 1/25000 s ze światła na ciemność, masz zapewnioną przez cały czas ochronę przed szkodliwym promieniowaniem łuku. Nie powoduje to nadmiernego zmęczenia oczu i nie wymaga długiego okresu przyzwyczajania się do dalszego spawania. Ponadto maska spawalnicza zapewnia optymalną ochronę przed promieniowaniem UV/IR na wszystkich poziomach jasności aż do DIN 16. Dzięki znakomitym wartościom klasy optycznej, rozproszenia światła, jednorodności i zależności od kąta widzenia automatyczną przyłbicę spawalniczą polecamy do użytku profesjonalnego. 
Za sprawą kompleksowej ochrony przed światłem maski spawalniczej możesz używać do wszystkich typowych prac spawalniczych. Dostosuj czułość na światło, czas opóźnienia i stopień zaciemnienia do odpowiedniego procesu spawania. Jeśli chcesz wykonywać inne prace metalowe, takie jak szlifowanie bez zdejmowania przyłbicy, użyj trybu GRIND. Z automatyczną przyłbicą spawalniczą od Stamos Welding Group masz wszystkie opcje, ale zawsze bezpieczne!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty