Nowy

Produkt: EX18000694

|

Model: S-WMW-ER 308LSI 0.8-5.0KG-SET-7

Zestaw 3 x drut spawalniczy - do stali nierdzewnych - ER 308LSi - 0,8 mm - 3 x 5 kg

1249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Optymalność – odpowiedni do spawarek MIG/MAG do spawania w osłonie gazów obojętnych
  • Skuteczność – osiąga doskonałe wyniki spawania stali CrNi stabilizowanych i niestabilizowanych
  • Dokładne dopasowanie – do podajnika drutu o średnicy 0,8 mm
  • Produktywność – 3 x 5 kg drutu spawalniczego do spawania ciągłego
  • Siła – wyjątkowo odporny na ciepło i może być stosowany do korozji w ośrodkach ciekłych

OPIS PRODUKTU

Miedziany drut spawalniczy do Twojej spawarki MIG/MAG

Chcesz spawać stabilizowaną i niestabilizowaną stal CrNi swoją spawarką MIG/MAG? W takim razie użyj drutu spawalniczego wykonanego z wysokiej jakości stopu austenitycznego od Stamos Welding Group! Dzięki drutowi do migomatu możesz osiągnąć optymalne wyniki obróbki stali nierdzewnej w szerokim zakresie zastosowań.

Najlepsze rezultaty osiągniesz stosując stalowy drut spawalniczy

Drut spawalniczy do stali nierdzewnej ma średnicę 0,8 mm. Upewnij się, że pasuje do podajnika drutu w Twojej spawarce MIG/MAG. Gazy z grupy M12 lub M13 stosuje się jako gazy ochronne dla stali CrNi. Dzięki zrównoważonemu składowi chemicznemu o niskiej zawartości węgla i wysokiej zawartości krzemu możesz uzyskać optymalne spoiny o wysokiej wytrzymałości na rozdzieranie. Drut spawalniczy jest wyjątkowo odporny na ciepło i nadaje się również w przypadku korozji w ośrodkach ciekłych. Ponadto drut lity okazuje się wytrzymały w temperaturach poniżej zera i wykazuje dobrą odporność na kwas azotowy.

Za sprawą oferowanej ilości 3 x 5 kg możesz spawać niezwykle efektywnie, nawet przy długotrwałych pracach spawalniczych. Drut spawalniczy do stali nierdzewnej idealnie nadaje się do łączenia MIG/MAG w przemyśle chemicznym. Ale drut lity austenityczny wykazuje również swoje mocne strony w rurociągach i systemach kotłowych.

Dalsze dane techniczne znajdziesz pod następującym linkiem: Drut spawalniczy - do stali nierdzewnej - ER 308LSi - 0,8 mm - 5 kg

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie