Nowy

Produkt: EX18000584

|

Model: SBS-EC-20S-SET

2 kamery inspekcyjne - 20 m + 40 m - 18 LED - wyświetlacz 10"

11 249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Perspektywa – kamera obraca się o 360° i przechyla o 180° i ma rozdzielczości 800 x 600 px / 672 x 520 px; dodatkowa kamera o kącie odchylenia 90°; 10-calowy wyświetlacz zapewnia wyraźną relację
  • Dobra widoczność – 18 diod LED (plus 12 diod na drugiej kamerze) zapewnia najlepszą widoczność
  • Duży zasięg – 20 m + 40 m kabla pozwala na zajrzenie w odległe miejsca
  • Pamięć – przechowywanie nagrań wideo i audio oraz obrazów
  • Mobilność – praktyczna walizka transportowa z klawiaturą do użytku w terenie

OPIS PRODUKTU

Dwie kamery inspekcyjne z oświetleniem do głębokich wglądów z funkcją pamięci i klawiaturą

Przyczyna zatoru lub usterki jest często ukryta głęboko w systemie kanalizacyjnym. Dwie wszechstronne kamery inspekcyjne marki Steinberg Systems to idealny sposób na skontrolowanie uszkodzonych obszarów w zbiornikach, pojemnikach, kominach i systemach rurowych.

Dzięki kamerom endoskopowym będziesz mieć oko na wnętrza rur

Głowicę kamery włożysz do rury za pomocą przewodu o długości 20 m lub 40 m. Oba elementy są wodoodporne do głębokości 10 m (IP68), dzięki czemu idealnie nadają się do użytku w wilgotnym środowisku. Elastyczną głowicę kamery obrócisz o 360° i przechylisz o 90° lub 180°. Z kolei przewód z łatwością poprowadzisz przez odgałęzienia skomplikowanych systemów rurowych. 18 białych diod LED (12 diod w dodatkowej kamerze) zintegrowanych z głowicą kamery zapewnia niezbędne światło w ciemnym otoczeniu.

Wysokiej jakości obiektywy nadają się do trudnych warunków i zapewniają ostry jak brzytwa obraz na 10-calowym monitorze LCD. Oprócz wygodnego przeglądania nagrasz też dźwięki i filmy oraz zrobisz zdjęcia, które dostarczą cennych informacji podczas analizy usterek lub zatorów. Zestaw posiada podstawową jednostkę sterującą z klawiaturą 28,5 x 12 cm oraz dwoma złączami dla kamer (4 i 6 pin). Nagrania odtworzysz za pomocą dołączonego pilota. Kamera do rur posiada port USB oraz gniazdo micro SD do transmisji i przechowywania danych.

Endoskopy są wyposażone w akumulatory o czasie działania do 4 godzin, dzięki czemu użyjesz ich w dowolnym miejscu bez zewnętrznego źródła zasilania. Po pracy wygodnie i bezpiecznie schowasz pilota, zasilacz z kablem (150 + 180 cm) oraz drugi przewód kamery (493 cm) pod klawiaturą jednostki sterującej w obudowie. Zwijacz kablowy z uchwytem gwarantuje łatwy i uporządkowany transport kamer inspekcyjnych.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie