Mierniki grubości lakieru

Zainspiruj się blogiem expondo

W branży motoryzacyjnej poza specjalistycznymi narzędziami do napraw samochodów stosuje się też przyrządy pomiarowe pozwalające określić stan aut. Wśród nich są mierniki grubości lakieru. Stanowią one świetne narzędzie w warsztatach blacharskich, a także w komisach samochodowych i nie tylko. Gdzie możesz znaleźć takie urządzenia? W sklepie expondo.pl!

Oficjalny salon marki Steinberg Systems ma w swojej ofercie wysokiej jakości mierniki grubości lakieru. Za ich pomocą dokładnie skontrolujesz czy karoseria była malowana raz, czy kilkukrotnie. W naszej ofercie znajdziesz też inne praktyczne sprzęty dla motoryzacji. Wśród nich są pistolety i stojaki lakiernicze oraz narzędzia do wyciągania wgnieceń marki MSW.

Precyzyjne pomiary z miernikami lakieru Steinberg Systems

Projektując mierniki grubości lakieru, technicy dołożyli wszelkich starań, aby produkty zapewniały precyzyjne pomiary w dużych zakresach. Efektem ich prac są testery Steinberg Systems o zakresach do 5000 µm i dokładności na poziomie ±2% + 1 μm. Dzięki temu masz pewność, że wartości przedstawiane przez urządzenia są bliskie stanowi rzeczywistemu. Dużym atutem prezentowanych przyrządów jest również specjalny kształt końcówek. Nie tylko pozwalają one dokonywać pomiarów na optymalnym obszarze, ale też nie rysują lakieru. Ponadto przystosowano je do pracy na zakrzywionych powierzchniach.

Mierniki grubości lakieru dysponują także szeroką gamą funkcjonalności, które dodatkowo podnoszą praktyczność sprzętów. W ofercie sklepu expondo.pl znajdziesz modele posiadające m.in. różne tryby badań, metody pomiaru i funkcje zapisywania danych, a także możliwość zmiany jednostki (μm, mm, mil). Wbudowana pamięć testerów jest przystosowana do pomieszczenia nawet 320 wyników. Prześlesz je na komputer za sprawą portów i przewodów USB.

Nie tylko dokładność, ale i łatwość obsługi

Konstrukcja mierników grubości lakierów Steinberg Systems jest na tyle lekka i niewielka, że można je wygodnie przenosić w kieszeni. Dzięki temu urządzania zawsze będą w Twoim zasięgu. Jednak kompaktowy design testerów to nie jedyna zaleta. Cechują się one również intuicyjną obsługą. Jest to zasługa panelów sterowania z gumowymi przyciskami. Służą one do zmiany trybów pracy oraz uruchamiania funkcjonalności. Parametry odczytasz dzięki dużym wyświetlaczom LCD. Za zasilanie mierników odpowiadają baterie. Nie musisz się więc martwić o konieczność podłączenia do kontaktu.

Przekonaj się o skuteczności mierników grubości lakieru Steinberg Systems już dziś! Pozwolą Ci nie tylko usprawnić pracę w warsztacie blacharskim, ale i skontrolować stan karoserii przed zakupem samochodu. Nie czekaj i złóż zamówienie w sklepie expondo.pl!