Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20030447

|

Model: SBS-LHM-1000/DH

Outlet Płaszcz grzewczy z mieszadłem magnetycznym - 330 W - 1000 cm³

679,00 zł 839,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 839,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – duży płaszcz grzewczy o wymiarach Ø135 x 80 mm z funkcją mieszania
  • Wydajność – prędkość 1600 obr./min pozwala efektywnie i dokładnie mieszać płyny o dużej lepkości
  • Oszczędność czasu – szybkie osiąganie wysokiej temperatury (maks. do 450°C)
  • Praktyczność – mieszadło doskonale nadaje się do liquidów do e-papierosów
  • Akcesoria – sprzęt posiada dodatkowy statyw z zaciskiem na czujnik temperatury

OPIS PRODUKTU

Laboratoryjny płaszcz grzewczy Steinberg Systems

Płaszcz grzewczy z mieszadłem magnetycznym marki Steinberg Systems to profesjonalne urządzenie laboratoryjne, które doskonale sprawdzi się w eksperymentach wymagających długotrwałego mieszania oraz utrzymania wysokiej temperatury. Model SBS-LHM-1000/DH znajdzie zastosowanie w pracowniach chemicznych i biochemicznych, branżach paliwowej oraz metalurgicznej, a także podczas zajęć naukowych. Sprzęt nadaje się również do przygotowywania liquidów do e-papierosów.

Czasza grzejna z mieszadłem magnetycznym SBS-LHM-1000/DH – opis

Połączenie funkcji grzania i mieszania to największa zaleta urządzenia. Dzięki temu możesz jednocześnie podnosić temperaturę płynu do odpowiedniego poziomu i połączyć składniki w jednolitą substancję. Obie czynności mogą być wykonywane niezależnie od siebie.

Wydajna praca czaszy grzejnej jest zasługą fal magnetycznych wprawiających mieszadełko w ruch. Element jest w stanie osiągnąć szybkość maksymalną 1600 obr./min w kilka chwil. Tak duża prędkość sprawia, że sprzęt poradzi sobie nawet podczas najbardziej wymagających eksperymentów.

Czujnik temperatury dostarczany razem z płaszczem grzewczym pozwala dokładnie skontrolować, ile stopni Celsjusza ma płyn. Sensor zamotujesz w zacisku umieszczonym na praktycznym statywie. Maksymalna temperatura, jaką może osiągnąć model SBS-LHM-1000/DH, to 450°C. Do odczytywania i regulowania grzania służy czytelny, cyfrowy ekran.

Szukasz urządzenia laboratoryjnego łączącego w sobie funkcje dwóch sprzętów? Wybierz płaszcz grzewczy Steinberg Systems, który wykorzystuje fale magnetyczne do mieszania płynów. Poza dużą funkcjonalnością model SBS-LHM-1000/DH docenisz również ze względu na wytrzymałą obudowę ze stali, antypoślizgowe nóżki oraz wygodne w obsłudze pokrętło. Złóż zamówienie już dziś i przekonaj się, ile możliwości ma ten produkt!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA