Mieszadła laboratoryjne

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 31 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Oferowane w tej kategorii mieszadła laboratoryjne marki Steinberg Systems to sprzęt niezbędny w profesjonalnych laboratoriach, szczególnie podczas badań naukowych w dziedzinach takich jak chemia, biologia, ochrona środowiska czy biochemia. Oferowane urządzenia sprawdzą się także w branżach petrochemicznej i metalurgicznej. Jeżeli zainteresowały Cię mieszadła, sprawdź także dostępne w expondo.pl: wirówki laboratoryjne oraz wagi laboratoryjne.

Mieszadła laboratoryjne – różne rodzaje

Przedstawiamy mieszadła laboratoryjne, które znajdą zastosowanie w mieszaniu rozmaitych cieszy i płynów. Praktyczne mieszadła mechaniczne nadają się zwłaszcza do pracy z roztworami gęstymi. Stosuje się je w większych, otwartych pojemnikach. Dzięki silnikowi elektrycznemu oraz opcji timer, laborant w czasie przeprowadzania doświadczenia może wykonywać także inne czynności.

Z kolei mieszadło magnetyczne to wybór dla laboratorium, gdzie wykonuje się badania w małych probówkach, często hermetycznie zamkniętych. Pole magnetyczne wprawia w ruch teflonowe mieszadełko, które obracając się wokół osi, efektywnie rozrabia roztwór. Również w przypadku mieszadeł magnetycznych parametry wygodnie jest ustawić. Oferowane urządzenia umożliwiają także podgrzewanie cieczy.

Mieszadła laboratoryjne w korzystnej cenie

Szukasz profesjonalnego, efektywnego i godnego zaufania sprzętu do laboratorium? Oprócz wymienionych wcześniej mieszadeł, wirówek i wag różnych marek od Steinberg, w ofercie expondo.pl posiadamy także: piece tyglowe Goldbrunn, myjki ultradźwiękowe od Ulsonix oraz pakowarki próżniowe marki MSW.

Wszystkie urządzenia i akcesoria z asortymentu naszego sklepu to artykuły najwyższej jakości. Charakteryzują się doskonałymi parametrami eksploatacyjnymi oraz cechuje je korzystny stosunek ceny do klasy produktu.

Oparcie o najwyższe standardy zaowocowało licznym gronem stałych klientów. Już dzisiaj dołącz do nich i zamów w expondo.pl towar z dostawą pod wskazany adres!