Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20030739

|

Model: SBS-VDO-92

Outlet Suszarka próżniowa - 2000 W - 92 l

11 049,00 zł 13 799,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 13 799,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Profesjonalizm – do miejsc takich jak laboratoria naukowe lub medyczne
  • Praktyczność – suszy bez emisji pary
  • Łatwa obsługa – wygodny odczyt dzięki panelowi LED
  • Precyzja – dokładna regulacja temperatury do 250°C
  • Higiena – do dezynfekcji i sterylizacji

OPIS PRODUKTU

Suszarka próżniowa od Steinberg Systems

Suszarka próżniowa SBS-VDO-92 marki Steinberg Systems to niezbędny element Twojego laboratorium naukowego, biochemicznego lub medycznego. Precyzyjne ustawienie temperatury i absolutne bezpieczeństwo zapewniają dokładne, bezemisyjne suszenie i dezynfekcję! Profesjonalne narzędzie najwyższej jakości zostało wykonane z solidnych materiałów.

Bezpieczna i praktyczna – suszarka laboratoryjna!

Suszarka próżniowa o mocy 2000 W ułatwia suszenie, dezynfekcję i sterylizację szerokiej gamy przedmiotów oraz narzędzi w laboratorium. Pojemność 92 l umożliwia wysuszenie kilku narzędzi jednocześnie. Temperaturę można precyzyjnie ustawić do 250°C.

Obudowę wykonano z solidnej stali oraz tworzywa ABS, a okno ze szkła hartowanego. Materiały te są trwałe oraz wygodne do wyczyszczenia. Suszarka została wyposażona w cyfrowy panel LED. Za jego pomocą łatwo jest odczytać ustawienia.

Suszarka ma klasę ochrony EN 1 oraz wytwarza ciśnienie maksymalne 133 Pa. Wbudowany timer sprawia, że podczas suszenia nie musisz odrywać się od innych obowiązków.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie