Produkt: EX10030406

|

Model: SBS-DT-999

Tachometr cyfrowy - do 99999 obr./min - LCD

189,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dwie metody pomiaru – kontaktowa i laserowa
  • Bezpieczne i bezdotykowe uzyskiwanie wyników
  • Szeroki zakres pomiaru prędkości – od 7 do 99999 obr./min
  • Czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem
  • Tryb automatycznego wyłączania urządzenia

OPIS PRODUKTU

Cyfrowy tachometr laserowo-kontaktowy Steinberg Systems

Profesjonalny tachometr cyfrowy niemieckiej marki Steinberg Systems przyda się przy sprawdzaniu prędkości obrotowej silników, trybów, tokarek, wentylatorów, wiertarek i innych elektronarzędzi oraz kół garncarskich. Z pomocą modelu SBS-DT-999 kontrola urządzeń w warsztatach samochodowych, pracowniach hobbystów czy przydomowych garażach stanie się o wiele prostsza.

Miernik prędkości obrotowej SBS-DT-999 – opis

Dwa sposoby przeprowadzania pomiaru wpływają na dużą praktyczność urządzenia. Do wyboru masz metodę kontaktową oraz laserową. Ostatnia jest bezpieczniejsza, ponieważ nie wymaga zbliżania sprzętu do powierzchni szybko obracającego się obiektu.

Duża precyzja obrotomierza pozwala na uzyskanie miarodajnych wyników. W zależności od szybkości elementu dokładność może wynosić ±0,01% (7,0-5999,9 obr./min) lub ±0,05% (5999,9-99999 obr./min). Szeroki zakres pomiaru metodami laserową (7,0-99999 obr./min) i kontaktową (7,0-25000 obr./min) z pewnością sprawdzi się podczas monitorowania prędkości obrotowej najróżniejszych maszyn.

Czytelny wyświetlacz LCD natychmiast prezentuje uzyskany rezultat. Dzięki możliwości podświetlenia ekranu, liczby są doskonale widoczne nawet w miejscach o słabym oświetleniu. Ponadto urządzenie wyłącza się automatycznie po 30 sekundach bezczynności. Pozwala to na zaoszczędzenie energii. Produkt jest zasilany 4 bateriami AA.

Szukasz łatwego w obsłudze miernika do kontrolowania prędkości obrotowej silników czy trybów? Wybierz cyfrowy tachometr Steinberg Systems i przeprowadzaj precyzyjne pomiary w bezpieczny sposób. Złóż zamówienie na model SBS-DT-999 już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie