Produkt: EX10030920

|

Model: SBS-MMF-200

Termometr spożywczy - na podczerwień i sonda - HACCP

549,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezpieczeństwo – sprawdza żywność zgodnie ze standardem HACCP
  • Elastyczność – bezdotykowy pomiar temperatury za pomocą podczerwieni lub dotykowy czujnikiem platynowym
  • Kompleksowość – szeroki zakres pomiarowy od -40 do 300°C przez podczerwień, z sondą do 250°C
  • Precyzja – dokładność pomiaru ±0,6°C / ±1,1°F
  • Wygoda – kontrola danych za pomocą aplikacji, którą można sterować przez Bluetooth

OPIS PRODUKTU

Termometr spożywczy zapewnia bezpieczeństwo

Nie chcesz iść na kompromis w kwestii bezpieczeństwa żywności? W takim razie użyj termometru spożywczego marki Steinberg Systems! Sprzęt da Ci wszystkie możliwości kontrolowania temperatury żywności. Możesz użyć aplikacji do porównania wartości z wytycznymi HACCP. Zostaniesz natychmiast poinformowany w przypadku przekroczenia parametrów granicznych. Skorzystaj z najnowszej technologii, aby uzyskać precyzyjne wyniki i przetwarzaj wszystkie rodzaje żywności bezpiecznie oraz bez obaw.

Termometr na podczerwień HACCP z dodatkowym czujnikiem platynowym

Dzięki termometrowi na podczerwień spełniającemu normy HACCP możesz mierzyć temperaturę na powierzchni żywności oraz kilka centymetrów pod nią. Za sprawą technologii podczerwieni w mgnieniu oka zmierzysz parametry z wierzchu, a dzięki platynowej sondzie z wnętrza. Niezależnie od wybranej metody, dokładne wyniki uzyskasz w mniej niż sekundę.

Możesz użyć aplikacji do porównania zmierzonych danych i natychmiast sprawdzić, czy żywność jest zgodna z wytycznymi HACCP dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. W tym celu urządzenie jest połączone ze smartfonem przez Bluetooth. Dodatkowo w urządzeniu został zintegrowany wskaźnik LED, który informuje o temperaturze i zgodności z HACCP. Oznacza to, że zawsze masz przegląd wszystkich wyników pomiarów i możesz odpowiednio zareagować.

Jeśli mierzysz w podczerwieni, dostępny jest zakres pomiarowy od -40 do 300°C. Z kolei sonda platynowa, która charakteryzuje się pierwszorzędną przewodnością, wykrywa temperatury od -40 do 250°C. Urządzenie pomiarowe przekonuje dokładnością ±0,6°C / ±1,1°F i rozdzielczością 0,1°C/°F. Wszystkie wartości szybko i niezawodnie odczytasz na świetnie zaprojektowanym wyświetlaczu LCD. W celu oszczędzania energii termometr został wyposażony w automatyczne wyłączanie. Wydajna bateria zasilająca urządzenie jest ładowana za pomocą zasilacza.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie