Produkt: EX10030564

|

Model: SBS-PT-50/1

Waga paczkowa - 50 kg / 10 g - LCD

269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duży zakres – obciążenie do 50 kg
  • Czytelność – wyświetlacz LCD
  • Funkcjonalność – możliwość zmiany jednostki ważenia (kg, g, oz, lb)
  • Praktyczność – zasilanie dwiema bateriami AAA 1,5 V + zasilacz
  • Dokładność – precyzja ±0,01 kg / 5 kg

OPIS PRODUKTU

Waga paczkowa do 50 kg Steinberg Systems

Z wagą paczkową marki Steinberg Systems kontrolowanie masy różnych obiektów stanie się o wiele dokładniejsze i szybsze. Model SBS-PT-50/1 stworzono z myślą o wykorzystaniu w magazynach, placówkach pocztowych, hurtowniach i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zważenia przedmiotów od 10 g do 50 kg.

Waga przemysłowa SBS-PT-50/1 – opis

Funkcjonalność sprzętu wynika z zastosowania praktycznych rozwiązań. Zmienisz m.in. jednostki ważenia (kg, g, oz i lb) według Twoich potrzeb. Skorzystasz też z funkcji tarowania, automatycznego zerowania i wstrzymywania wyników. Waga paczkowa wyróżnia się dokładnością pomiarów na poziomie ±0,01 kg / 5 kg.

Odporność na obciążenia to zasługa wykonania modelu SBS-PT-50/1 z mocnych materiałów. Powierzchnię do ważenia o wymiarach 250 x 250 x 50 mm zrobiono z trwałej stali nierdzewnej. Z kolei do stworzenia terminala wykorzystano wytrzymały ABS.

Czytelny ekran LCD gwarantuje wygodne odczytywanie rezultatów. Jego wielkość (75 x 30 mm) oraz funkcja podświetlenia sprawiają, że skontrolujesz masę przedmiotów nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Waga zasilana jest bateriami (2 x AAA 1,5 V), co pozwala na swobodne przemieszczanie urządzenia. W razie potrzeby można je podłączyć do kontaktu za sprawą zasilacza znajdującego się w zestawie. Optymalne zużycie energii zapewnia automatyczne wyłączanie po 5 min bezczynności.

Zadbaj o dokładne pomiary masy z wagą paczkową marki Steinberg Systems. Jej trwała konstrukcja pozwala na korzystanie z niej w magazynach, a praktyczne funkcje z pewnością zostaną docenione na niejednej poczcie. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA