W obniżonej cenie

Produkt: EX10030866

|

Model: SBS-LF-140

Wózek laboratoryjny - 2 półki 43 x 39 x 13 cm - 1 szuflada - 40 kg

749,00 zł 879,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 879,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Organizacja – 2 łatwo dostępne półki uzupełnione o praktyczną szufladę
  • Przestronność – półki o wymiarach 43 x 39 x 13 cm i szuflada o wymiarach 37 x 27 x 7 cm oferują dużo miejsca na akcesoria
  • Mobilność – 4 koła wykonane z plastiku (PCV) z dwoma hamulcami
  • Solidność – mocna konstrukcja jest przystosowana do obciążenia 40 kg
  • Stal nierdzewna – trwała, higieniczna i łatwa do czyszczenia

OPIS PRODUKTU

Na mobilnym wózku laboratoryjnym wszystko jest zawsze pod ręką

Lubisz mieć wszystko na oku, a jednocześnie w zasięgu ręki? Skorzystaj z wózka laboratoryjnego Steinberg Systems! Niezależnie od tego, czy chodzi o statywy, probówki, płyny czy ręczniki papierowe, Twój sprzęt jest zawsze dobrze zorganizowany na wózku z 2 półkami i szufladą.

Stabilny i mobilny! Wózek półkowy Steinberg Systems

Użyj 2 półek o wymiarach 43 x 39 x 13 cm, aby mieć najpotrzebniejsze przybory blisko siebie. Ramka zapobiega przypadkowemu zsunięciu rzeczy. Jednocześnie jedna strona jest otwarta, co ułatwia wyjmowanie i układanie. Dodatkowe miejsce do przechowywania znajdziesz w szufladzie o wymiarach 37 x 27 x 7 cm, która umieszczona jest na wygodnej wysokości pod górną półką.

Chcesz zabrać wszystko z szafki lub innego pomieszczenia i mieć to w zasięgu ręki? Dzięki czterem kółkom oraz poręcznemu uchwytowi szybko i łatwo przetransportujesz przybory tam, gdzie są akurat potrzebne! Koła z plastiku (PCV) nie zarysują nawet delikatnych podłóg. Aby zapewnić niezbędną stabilność, po prostu zaciągnij dwa niezawodne hamulce postojowe.

Dzięki ramie i półkom ze stali nierdzewnej wózek transportowy imponuje stabilną konstrukcją o udźwigu do 40 kg. Użyty materiał jest niezwykle łatwy w pielęgnacji i trwały, dzięki czemu wózek laboratoryjny nie zawiedzie Cię nawet przy codziennym użytkowaniu. Oprócz zastosowania w laboratorium wózek nadaje się również do wielu innych miejsc, w których potrzebny jest mobilny i dobrze zorganizowany sprzęt do przechowywania!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie