Produkt: EX10030599

|

Model: SBS-MD-13

Wykrywacz metali - 20 cm / 4,5 cm - 360° - LED

319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Czułość – urządzenie jest w stanie wykryć obecność dużych przedmiotów z metalu do 20 cm pod powierzchnią ziemi (małych obiektów typu monety – do 4,5 cm)
  • Alarm – sygnał dźwiękowy, wibracje i światło LED (może służyć jako latarka)
  • Wodoodporność – cewka wykrywacza umożliwia prowadzenie poszukiwań pomimo deszczu i w płytkiej wodzie
  • Praktyczność – wykrywanie z zakresie 360°
  • Intuicyjność – łatwa obsługa za pomocą jednego przełącznika

OPIS PRODUKTU

Wykrywacz metali - 20 cm / 4 cm - 360° - LED

Wykrywacz metali to wszechstronne urządzenie, które doskonale sprawdzi się podczas przeszukiwania plaż, stanowisk archeologicznych, trawników, lotnisk, nasypów kolejowych. Model SBS-MD-13 umożliwia wykrywanie monet, biżuterii, przedmiotów ze złota i srebra oraz innych wyrobów z metalu. Za pomocą detektora Steinberg Systems możliwe jest także ustalanie przebiegów przewodów elektrycznych w podłogach, ścianach, sufitach.

Detektor metalu Steinberg Systems – charakterystyka

Wysoka użyteczność wykrywacza Steinberg Systems to zasługa dużej czułości sensora. Trzpień poszukiwawcza służy do detekcji dużych przedmiotów znajdujących się na głębokości do 10-20 cm, a małych do 4,5 cm (np. monety). Działa w zakresie do 360°

Funkcjonalność urządzenia wynika z zastosowania sygnalizacji. W marę zbliżania wykrywacza do przedmiotu narastają sygnał dźwiękowy oraz wibracyjny. Praktyczne oświetlenie LED pomaga z kolei przeszukiwać ciemniejsze miejsca.

Wygodę użytkowania zapewniają niewielka waga pozwalająca przenosić urządzenie przy pasku lub w kieszeni, praktyczna kabura oraz intuicyjna obsługa.

Dzięki dużej uniwersalności i szerokim możliwościom detektor metalu SBS-MD-13 to dobry wybór dla amatorów i profesjonalistów. Niskie zapotrzebowanie na prąd (zasilanie 1 baterią 9 V) stanowi gwarancję długiego użytkowania urządzenia Steinberg Systems.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie