Produkt: EX10030663

|

Model: SBS-RV-2000

Wyparka próżniowa - 1 l kolba odbieralnikowa

5979,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – duża ilość destylatu dzięki kolbie odbieralnikowej o pojemności 1 l
  • Dokładność – precyzyjne ustawianie temperatury
  • Siła – mocny silnik zapewniający płynną pracę
  • Precyzja – stała prędkość obrotowa dla optymalnych wyników

OPIS PRODUKTU

Profesjonalne rozwiązania dzięki wyparce próżniowej

Wyparka próżniowa marki Steinberg Systems to idealne urządzenie laboratoryjne do zagęszczania roztworów! Szybko i precyzyjnie przetwarza duże ilości i zapewnia profesjonalne rezultaty! Dzięki potężnemu silnikowi sprzęt działa precyzyjnie i równomiernie. Jest to idealna wyparka dla Ciebie!

Odparowywanie rozpuszczalników – proste, szybkie i dokładne!

Wyparka próżniowa ma wannę o pojemności 5 l i kolbę obrotową 5 l. Kolba zbiorcza zawiera 1 l. Dzięki prędkości obrotowej 120 obr./min wyparka może obsłużyć duże ilości roztworu w krótkim czasie.

Cyfrowe wyświetlacze pokazują prędkość obrotową (0-120 obr./min) i temperaturę łaźni grzewczej, co ułatwia kontrolę procesu destylacji. Wyparka próżniowa ma ogranicznik temperatury. 

Duża powierzchnia skraplania to zasługa zaworu zasilającego, który może korzystać z zasilania ciągłego. Łaźnię wyposażono w ergonomiczne uchwyty do przenoszenia, a także ręczny podnośnik do dokładnego ustawiania kolb. 

Silnik o dużej mocy 40 W ma niewielkie rozmiary. Posiada funkcję ochrony przed przeciążeniem. Zbiornik łaźni ze stali nierdzewnej ułatwia obsługę i konserwację wyparki próżniowej. 

DANE TECHNICZNE