Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Zlewka laboratoryjna - 50 ml - 10 szt.

42,99 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10030479

|

Model : SBS-LA-13

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 24 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
42,99 zł
3+
5%
40,84 zł
5+
10%
38,69 zł
10+
15%
36,54 zł
Kluczowe informacje
  • Pojemność – 50 ml
  • Trwałość – zlewka z polipropylenu
  • Precyzja – łatwa do odczytu podziałka
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Zlewka laboratoryjna Steinberg System

Laboratoryjna zlewka niemieckiej marki Steinberg Systems to produkt przeznaczony do użytku podczas badań i doświadczeń naukowych. Znajdzie zastosowanie zarówno w szkolnictwie, jak i przemyśle. Dzięki swej funkcjonalności stanowić będzie nieodzowne wyposażenie laboratorium.

Zlewka miarowa - 50 ml – charakterystyka

Precyzja odmierzania substancji przy użyciu modelu SBS-LA-13 to zasługa czytelnej podziałki umieszczonej na ściance. Naczynie charakteryzuje się pojemnością 50 ml, a podziałka wynosi 5 ml.
Trwałość zlewki od Steinberg Systems to zasługa polipropylenu, z którego ją stworzono. Materiał ten stanowi świetną alternatywę dla szkła, jest bowiem odporny na stłuczenie, nie pęka, ani nie odpryskuje w trakcie użytkowania. Ma też wysoką odporność chemiczną i tolerancję na ciepło. Polipropylen jest odporny na wodne roztwory soli nieorganicznych, jak również na prawie wszystkie kwasy i zasady nieorganiczne, nawet w wysokich stężeniach i w temperaturach powyżej 60°C. Znosi wpływ utleniających substancje chemiczne, takich jak zasady i rozpuszczalniki. Z kolei kwas chlorosiarkowy, oleum, stężony kwas azotowy i chlorowce oddziałują na polipropylen już w temperaturze pokojowej. 
Kompletujesz wyposażenie do swojego laboratorium? W takim razie nie może w nim zabraknąć statywu Steinberg Systems. Z jego pomocą przeprowadzanie badań stanie się o wiele prostsze. Złóż zamówienie już dziś i przekonaj się sam!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Często zadawane pytania

Czy produkt jest odporny na chemikalia?

Tak, polipropylen jest odporny na chemikalia.

Czy produkt jest odporny na wysoką temperaturę?

Produkt jest odporny na temperaturę do około 100°C.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty