Produkt: EX10050205

|

Model: PROCLEAN 3.2MS

Myjka ultradźwiękowa - 3,2 litra - 2 x 60 W

819,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – generatory ultradźwiękowe 2 x 60 W
  • Efektywność – mocna grzałka 100 W
  • Uniwersalność – pojemność do 3,2 l
  • Solidność – wykonana ze stali nierdzewnej
  • Wygoda – łatwa w użyciu mechaniczna kontrola timera i temperatury

OPIS PRODUKTU

Myjka ultradźwiękowa od Ulsonix

Myjka ultradźwiękowa marki Ulsonix usuwa nawet silne zabrudzenia, dzięki wykorzystaniu zjawiska kawitacji. Ta metoda pozwala na skuteczne czyszczenie praktycznie każdego przedmiotu zanurzonego w myjce (wyjątkiem są elementy wykonane z aluminium). Model PROCLEAN 3.2MS pozwala na bezpieczne i precyzyjne oczyszczanie narzędzi i podzespołów w przemyśle motoryzacyjnym oraz wszystkich części niezawierających elektroniki.

Oczyszczacz ultradźwiękowy – charakterystyka

Efektywne czyszczenie za pomocą fal dźwiękowych jest możliwe dzięki zastosowaniu generatorów o łącznej mocy 120 W i częstotliwości 40 kHz. Takie parametry zapewniają doskonałą jakość oczyszczania zabrudzonej powierzchni nawet w trudnodostępnych miejscach. Zastosowany element grzejny 100 W pozwala osiągnąć temperaturę do 80°C, a urządzenie ma pojemność 3,2 l.

Bezpieczeństwo i higiena są charakterystycznymi cechami wanienki ultradźwiękowej. Sprzęt marki Ulsonix działa bezdotykowo, więc nie ma ryzyka uszkodzenia czyszczonego materiału (wyjątkiem jest aluminium), a także jest przyjazny dla środowiska, bo zmniejsza ilość stosowanych chemikaliów. Metoda kawitacyjna bardzo skutecznie odtłuszcza i usuwa zanieczyszczenia pochodzenia roślinnego, osady białkowe oraz inne oporne zabrudzenia. Jeżeli użyjesz specjalnych środków czyszczących, to łatwo usuniesz również rdzę oraz intensywne plamy.

Prosta obsługa wynika z zastosowania wygodnych pokręteł, za pomocą których ustawisz timer oraz temperaturę. Specjalne kontrolki LED wskazują poziom ciepła i ultradźwięków. Wygodna pokrywa pomaga utrzymać optymalną temperaturę i chroni przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń z powietrza. Aby model PROCLEAN 3.2MS wyczyścił wybrany element, wystarczy nalać do niego wody i dodać kilka kropel mydła. Możesz użyć dowolnego płynnego środka czyszczącego, który nie jest na bazie kwasu.

Solidny i estetyczny design to zasługa zastosowania wytrzymałej stali nierdzewnej, z której wykonano obudowę, zbiornik oraz kosz. Myjka ultradźwiękowa ma włącznik/wyłącznik z tyłu urządzenia, gumowe nogi, które utrzymują ją w jednym miejscu i nie rysują powierzchni, a także dwa uchwyty ułatwiające przenoszenie.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie