(6) Opinie

Produkt: EX10050148

|

Model: ASHCLEAN 20SW

Odkurzacz do popiołu - 20 l - 1200 W - kółka - stal nierdzewna

319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Odkurzacz o dużej mocy – 1200 W (ciśnienie ssące – ≥21 kPa)
  • Solidny zbiornik o pojemności 20 l ze stali nierdzewnej
  • System filtrowania HEPA
  • Dysza do dmuchawy i elastyczny wąż (150 cm)
  • Wysoka mobilność – 3 obrotowe kółka

OPIS PRODUKTU

Odkurzacz do popiołu 20 l Ulsonix

Z praktycznym odkurzaczem do popiołu Ulsonix oczyszczanie pieców, kominków, grillów i miejsc na ogniska przestanie być tak uciążliwym zadaniem. Model ASHCLEAN 20SW nadaje się do pracy w domu oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie pozbycie się resztek po spalonym drewnie, pellecie czy węglu.

Odkurzacz kominkowy na kółkach ASHCLEAN 20SW – opis

Wysoka wydajność urządzenia to zasługa mocy 1200 W oraz ciśnienia ssania 21 kPa. Dzięki temu produkt w krótkim czasie usunie wszelkie nieczystości. Ponadto sprzęt wyposażono w dyszę do dmuchawy, która doskonale sprawdzi się do rozdmuchiwania liści i kurzu, a także przyda się przy rozpalaniu ognia.

Za dokładność sprzątania odpowiada specjalny filtr HEPA. Zatrzymuje on nawet drobne cząsteczki popiołu wewnątrz odkurzacza, co minimalizuje ilość kurzu wydostającego się z wylotu sprzętu. Filtr jest otoczony stalową siatką chroniącą element przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz większymi kawałkami brudu.

Solidny zbiornik o pojemności 20 l pozwala na czyszczenie dużych powierzchni bez konieczności częstego opróżniania. Wykonano go z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej cieszącej się uznaniem za odporność na korozję i uszkodzenia. Dzięki temu model ASHCLEAN 20SW będzie służył przez wiele lat.

Wygodne manewrowanie zostało zapewnione przez elastyczny wąż o długości 150 cm. Możesz go przedłużyć dzięki 15-centymetrowej rurce z aluminium. Do zestawu dołączono trzy obrotowe kółka z podstawami, które ułatwiają przewożenie sprzętu. W razie potrzeby możesz je zdemontować i przenieść urządzenie chwytając za praktyczną rączkę.

Efektywne sprzątanie i prosta obsługa to cechy przemawiające za tym, żebyś wybrał odkurzacz do popiołu marki Ulsonix do swojego domu. Przekonaj się ile możliwości ma model ASHCLEAN 20SW. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


3.3

W oparciu o 6 opinii

01.06.2023

Sehr gut.....gerne wieder

01.06.2023

Saknades en hållare till ett av de 3 hjulen

01.06.2023

Prodotto di qualita ottima e potente, molto soddisfatto

01.06.2023

il me semble qu'une protection supplémentaire sous forme de sac pour le filtre serait nécessaire car il s'encrasse très vite. Pour un poêle à pellets il faut aspirer tous les jour ou deux jours. Apres quatre fois le filtre est saturé; il faut le nettoyer.

01.06.2023

Erfüllt meine Erwartungen in keinster Weise. Filter geht viel zu schnell zu. Nicht einmal eine komplette Reinigung meines Kachelofens möglich.

01.06.2023

Bei einmal Asche aussaugen muss man den Filter mindestens 3x ausklopfen bzw ausblasen. Sehr enttäuschend