Produkt: EX10050431

|

Model: FLOORCLEAN 100VO PRO

Odkurzacz na sucho i mokro - 3000 W - 100 l

2149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – silnik o mocy 3000 W i sile ssania >16 kPa do niezawodnego czyszczenia dużych powierzchni
  • Regulacja – możesz wybrać pomiędzy 3 poziomami mocy (1000 / 2000 / 3000 W)
  • Przestronność – o pojemności aż 100 l
  • Niezawodność – połączenie filtra bawełnianego i gąbkowego wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki
  • Mobilność – dzięki 4 lekkobieżnym kółkom i solidnemu uchwytowi do przenoszenia odkurzacz łatwo przeniesiesz; przewód o długości 5 m gwarantuje również duży zakres ruchu

OPIS PRODUKTU

Potężny odkurzacz na sucho i mokro o szerokim zastosowaniu i mocy wyjściowej 3000 W

Odkurzaczem na sucho i mokro marki ulsonix szybko oraz dokładnie usuniesz nawet uporczywy brud z najróżniejszych powierzchni. Odkurzacz przemysłowy czyści nie tylko suche podłogi, ale także wilgotne powierzchnie. Dzięki temu idealnie nadaje się do użytku w handlu i przemyśle lub do skutecznego sprzątania biur czy lokali użytkowych.

Odkurzacz przemysłowy z długim przewodem i wysoką wydajnością do dużych powierzchni

Dzięki mocy 3000 W i różnym akcesoriom (szczotka do podłóg, okrągła szczotka i ssawka szczelinowa) ten odkurzacz do pracy na mokro i sucho sprosta najcięższym zadaniom. Ponadto łatwo dostosujesz go do różnych wyzwań, korzystając z trzech oddzielnie wybieranych poziomów mocy (1000 / 2000 / 3000 W). Przy pojemności 100 l możesz odkurzać wiele godzin bez konieczności częstego opróżniania pojemnika.

Ergonomiczne urządzenie jest też wygodne w użyciu. Dzięki czterem kółkom, uchwytowi do przenoszenia i kablowi zasilającemu o długości 5 m odkurzacz na mokro oferuje bardzo komfortowy sposób pracy. Za pomocą węża o długości 2 m i dwuczęściowej metalowej rurki niezawodnie wyczyścisz trudno dostępne miejsca lub usuniesz z nich płyny czy błoto.

Łatwa konserwacja zapewniająca długą żywotność

Nawet po wielogodzinnym sprzątaniu po odkurzaczu na sucho i mokro nie widać śladów użytkowania. Bawełniany filtr w połączeniu z filtrem gąbkowym niezawodnie chroni urządzenie. Z kolei wysokiej jakości obróbka gwarantuje długą żywotność.

DANE TECHNICZNE