W obniżonej cenie

Produkt: EX10050406

|

Model: FLOORCLEAN 80PRO+

Odkurzacz na sucho i mokro - 3000 W - 80 l

1979,00 zł 2149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2149,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – wysokowydajny silnik o 3000 W i ≥ 20 kPa do niezawodnego sprzątania dużych powierzchni
  • Regulacja – do wyboru 3 poziomy mocy (1000/2000/3000 W)
  • Stal nierdzewna – obudowa o pojemności do 80 l wykonana ze stali nierdzewnej
  • Niezawodność – tekstylny worek filtrujący wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki
  • Mobilność – dzięki 4 płynnie działającym kółkom i solidnemu uchwytowi do przenoszenia odkurzacz uniwersalny można łatwo przesuwać i transportować; kabel o długości 5 m gwarantuje również duży zakres ruchu

OPIS PRODUKTU

Potężny odkurzacz na sucho i mokro do wszystkich obszarów o mocy wyjściowej 3000 W

Odkurzaczem na sucho i mokro marki ulsonix możesz szybko i dokładnie usunąć nawet uporczywy brud z najróżniejszych powierzchni. Odkurzacz przemysłowy czyści nie tylko suche podłogi, ale także wilgotne powierzchnie, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w handlu i przemyśle lub do skutecznego sprzątania biur i lokali użytkowych.

Odkurzacz przemysłowy z długim przewodem i znaczną wydajnością do dużych powierzchni

Dzięki mocy 3000 W i różnym akcesoriom (ssawka do pracy na sucho, dysza do pracy na mokro, ssawka szczelinowa i szczotka do kurzu) odkurzacz profesjonalny sprosta najtrudniejszym wyzwaniom. Ponadto możesz łatwo dostosować go do różnych zadań, korzystając z trzech oddzielnie wybieranych poziomów mocy: 1000 W, 2000 W i 3000 W. Dzięki pojemności 80 l sprzęt z łatwością wykona kilka cykli pracy bez konieczności opróżniania między nimi pojemnika wykonanego z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Ergonomiczny odkurzacz na sucho i mokro jest również elastyczny w użyciu. Dzięki czterem kółkom, uchwytowi do przenoszenia i kablowi zasilającemu o długości 5 m odkurzacz przemysłowy oferuje bardzo wygodny sposób pracy. Za pomocą węża o długości 2.5 m możesz również niezawodnie sprzątać trudno dostępne miejsca lub usuwać płyny czy błoto.

Łatwa konserwacja odkurzacza profesjonalnego zapewniająca długą żywotność

Sprzątanie z użyciem odkurzacza na sucho i mokro to wyjątkowo lekka praca. Tkaninowy worek filtracyjny niezawodnie chroni odkurzacz przemysłowy. Po usunięciu płynów opróżniasz go w prosty sposób poprzez elastyczny plastikowy wąż znajdujący się w dolnej części zbiornika.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie