Produkt: EX10050256

|

Model: UNICLEAN 13

Wózek do sprzątania - nieprzemakalna torba - pokrywa

829,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – duża przestrzeń do przechowywania detergentów, środków czyszczących i dezynfekujących
  • Mobilność – 4 koła z materiałów wysokiej jakości
  • Praktyczność – worek na pranie z trwałą pokrywą
  • Wygoda – uchwyt na mopa i miejsce na znak ostrzegawczy

OPIS PRODUKTU

Wózek serwisowy do sprzątania ulsonix

Profesjonalny wózek do sprzątania niemieckiej marki ulsonix to sprzęt przeznaczony do stosowania w większych budynkach. Umożliwia transport rozmaitych środków czystości oraz sprzętu do sprzątania w szkołach, hotelach, restauracjach, biurowcach, apartamentowcach itp. Model UNICLEAN 13 charakteryzuje się dużą trwałością, ponieważ został wykonany z solidnych materiałów wysokiej klasy.

Wózek do sprzątania ulsonix – charakterystyka

Funkcjonalność sprzętu marki ulsonix to zasługa trzech półek o wymiarach 37 x 32 cm. Można na nich przewozić np. szczotki, detergenty, środki czyszczące i dezynfekujące. Wysokość środkowej półki jest regulowana, co pozwala dopasować jej położenie do rozmiarów przewożonych obiektów. Przednia platforma idealnie nadaje się do ustawienia na niej kosza na śmieci lub wiadra z wodą.

Uniwersalność modelu UNICLEAN 13 wynika z faktu, że dysponuje on wodoodporną torbą. Bezpiecznie przymocowana, lecz łatwa do odmontowania, nadaje się do transportu mokrego prania lub śmieci. Można jej używać wielokrotnie. Funkcjonalna pokrywa z plastiku skutecznie zabezpiecza zawartość. Ponadto wózek wyposażono w uchwyt do powieszenia mopa lub miotły, a także w specjalne miejsce na potykacze (które dostępne są w naszym sklepie).

Mobilność sprzętu od ulsonix zapewniają 4 kółka. Nadają się idealnie do różnego rodzaju podłóg i wykładzin. Swobodne przemieszczanie wózka umożliwiają też jego wymiary, stosunkowo niewielka waga, a także wygodne uchwyty.

Wysoka jakość modelu UNICLEAN 13 osiągnięta została dzięki solidnemu tworzywu sztucznemu. Materiał ten charakteryzuje się gładką powierzchnią, którą łatwo jest utrzymać w czystości. Zaokrąglone kanty zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Prosta konstrukcja sprawia, że produkt można szybko złożyć i rozpocząć eksploatację.

Prezentowany wózek do sprzątania to wysokiej jakości sprzęt stworzony z myślą o profesjonalnym zastosowaniu nie tylko branży HoReCa, ale też w szkołach, biurowcach, apartamentowcach itp. Charakteryzuje się solidnym wykonaniem, a także mobilnością i uniwersalnym zastosowaniem. Już dziś skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu producenta marki ulsonix, gdzie możesz liczyć na najkorzystniejszą cenę i profesjonalną obsługę.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie