Produkt: EX18000440

|

Model: UNICLEAN 2 SET

Zestaw Wózek do sprzątania - 20 l + Potykacz - Uwaga ślisko - 2 szt.

319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zestaw – wózek do sprzątania i 2 potykacze
  • Pojemność – wiadro 20 l do dużych hoteli, restauracji itp.
  • Wygoda – ścianka do oddzielenia czystej i brudnej wody
  • Komfort – rączki dla łatwego napełniania i opróżniania wiadra
  • Widoczność – symbol „UWAGA” ostrzegający przechodzące osoby

OPIS PRODUKTU

Wózek do sprzątania z wiadrem o poj. 20 l i 2 tablice ostrzegawcze

Profesjonalny wózek do sprzątania marki ulsonix z wyciskarką do mopa pozwala sprawnie utrzymać w czystości podłogi oraz inne powierzchnie w dużych pomieszczeniach. Dzięki walorom użytkowym model UNICLEAN 2 SET świetnie sprawdzi się w hotelach restauracjach lub szkołach. W zestawie z wózkiem znajdują się 2 potykacze.

Wózek do sprzątania z wyciskarką

Pojemne wiadro (20 l) umożliwia sprzątanie dużych pomieszczeń (lub kilku mniejszych) bez konieczności częstego uzupełniania wody ze środkiem czyszczącym. Wykonano je z lekkiego, wytrzymałego plastiku odpornego na wysoką temperaturę dlatego nawet bardzo gorąca zawartość go nie uszkodzi. Dla lepszej widoczności nadano mu kolor żółty.

Wyjmowana ścianka umożliwia podział zbiornika na dwie oddzielne komory. Sprawia to, że zyskujesz osobnych pojemnik na czystą oraz brudną wodę. Dzięki przegródce nie mieszają się one ze sobą, czyniąc pracę bardziej komfortową.

Prosta obsługa jest zasługą wytrzymałej wyciskarki, którą szybko odsączysz nadmiar wody bez konieczności pochylania się oraz stosowania siły. Nacisk rozkłada się równomiernie na całego mopa (maks. wymiary końcówki 210 x 125 x 206 mm). Wyżymaczkę łatwo zdejmiesz, gdy trzeba będzie opróżnić wózek, a także założysz, wykorzystując specjalne otwory na ręce. Dodatkowo niewielkie wymiary oraz waga modelu UNICLEAN 2 ułatwiają transport i przechowywanie.

Wygodne uchwyty usprawniają pracę, skracając jednocześnie jej czas. Dźwignia z antypoślizgową, gumową rękojeścią pomaga wycisnąć mopa za pomocą wyżymaczki. Dzięki solidnej metalowej rączce opróżnienie wiadra czy szybkie przeniesienie go nie stanowi problemu. W razie potrzeby można je podzielić na dwie komory, na czystą oraz brudną wodę, za pomocą wyjmowanej ścianki.

Wytrzymałe kółka wykonano z wysokiej jakości termoplastycznej gumy (TPR). W przeciwieństwie do wykonanych z PCV są one ciche, absorbują wstrząsy oraz nie zostawiają śladów na podłodze oraz jej nie rysują. Ponadto charakteryzują się odpornością na różnice temperatur więc mogą być także używane np. w chłodniach. Dzięki możliwości ich obrotu o 360 stopni wózek jest skrętny i łatwy do manewrowania, nawet w wąskich pomieszczeniach.

Bezpieczeństwo użytkowania wózka do sprzątania zapewniają zaokrąglone krawędzie wiadra zapobiegające skaleczeniom oraz ochlapaniu się brudną wodą w czasie jego opróżniania. Intensywny kolor, a także uniwersalny symbol „UWAGA”, czynią je dobrze widocznym, zmniejszając ryzyko wypadku z udziałem przypadkowo przechodzących osób. Dzięki prostej konstrukcji oraz gładkiej powierzchni wiaderka utrzymasz higieniczne warunki pracy.

Dobra widoczność modelu WS 1 SET zapewniona została przez jaskrawą, żółtą barwę oraz czytelne, oznaczenia umieszczone po obu stronach. W efekcie potykacz rzuca się w oczy już ze znacznej odległości i jest zauważalny przez osoby nadchodzące z przeciwległych kierunków.

Trwałość modelu WS 1 SET wynika z faktu, że wykonano go z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Materiał ten jest bardzo wytrzymały. Jego gładka powierzchnia zapewnia swobodne czyszczenie oraz konserwację.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie