Produkt: EX18000441

|

Model: UNICLEAN 5 SET

Zestaw Wózek do sprzątania - nieprzemakalna torba + Wózek do sprzątania - 20 l

619,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zestaw – wózek z torbą na pranie i wózek z wyżymaczką
  • Pojemność – dużo miejsca na detergenty i sprzęty do czyszczenia
  • Duża mobilność – każdy wózek ma 4 kółka
  • Wygoda – wyżymaczka do mopa z rączką, uchwyt na znak ostrzegawczy
  • Praktyczność – torba na pranie oraz wiadro 20 l

OPIS PRODUKTU

Zestaw Wózek do sprzątania - nieprzemakalna torba + Wózek do sprzątania - 20 l

Profesjonalny zestaw do sprzątania niemieckiej marki ulsonix to komplet przeznaczony do stosowania w większych budynkach. Umożliwia szybkie sprzątanie oraz transport rozmaitych środków czystości i sprzętów w szkołach, hotelach, restauracjach, biurowcach, apartamentowcach. Wózki z zestawu UNICLEAN 5 SET charakteryzują się dużą trwałością, ponieważ zostały wykonane z solidnych materiałów wysokiej klasy.

Wózek do sprzątania z torbą

Funkcjonalność sprzętu marki ulsonix to zasługa trzech półek o wymiarach 37 x 32 cm, na których można przewozić np. szczotki, detergenty, środki czyszczące i dezynfekujące. Wysokość środkowej kondygnacji jest regulowana, co pozwala dopasować jej położenie do rozmiarów przewożonych obiektów. Przednia platforma idealnie nadaje się do ustawienia na niej kosza na śmieci lub wiadra z wodą.

Uniwersalność modelu UNICLEAN 5 wynika z faktu, że dysponuje on wodoodporną torbą. Bezpiecznie przymocowana, lecz łatwa do odmontowania, nadaje się do transportu mokrych śmieci lub prania. Można jej używać wielokrotnie. Ponadto wózek wyposażono w uchwyt do powieszenia mopa lub miotły, a także w specjalne miejsce na potykacze (które dostępne są w naszym sklepie).

Mobilność sprzętu od ulsonix zapewniają 4 kółka (2 plastikowe – przednie, skrętne i dwa gumowe – tylne). Nadają się idealnie do każdego rodzaju podłogi i wykładzin, a ponadto amortyzują wstrząsy i są bezgłośne. Swobodne przemieszczanie wózka umożliwiają też jego wymiary, stosunkowo niewielka waga, a także wygodne uchwyty.

Wysoka jakość modelu UNICLEAN 5 osiągnięta została dzięki solidnemu tworzywu sztucznemu. Materiał ten charakteryzuje się gładką powierzchnią, którą łatwo jest utrzymać w czystości. Zaokrąglone rogi zwiększają bezpieczeństwo użytkowania, zaś prosta konstrukcja sprawia, że produkt można szybko złożyć i rozpocząć eksploatację.

Pojemne wiadro (20 l) umożliwia sprzątanie dużych pomieszczeń (lub kilku mniejszych) bez konieczności częstego uzupełniania wody ze środkiem czyszczącym. Wykonano je z lekkiego, wytrzymałego plastiku odpornego na wysoką temperaturę dlatego nawet bardzo gorąca zawartość go nie uszkodzi. Dla lepszej widoczności nadano mu kolor żółty.

Wyjmowana ścianka umożliwia podział zbiornika na dwie oddzielne komory. Sprawia to, że zyskujesz osobnych pojemnik na czystą oraz brudną wodę. Dzięki przegródce nie mieszają się one ze sobą, czyniąc pracę bardziej komfortową.

Prosta obsługa jest zasługą wytrzymałej wyciskarki, którą szybko odsączysz nadmiar wody bez konieczności pochylania się oraz stosowania siły. Nacisk rozkłada się równomiernie na całego mopa (maks. wymiary końcówki 210 x 125 x 206 mm). Wyżymaczkę łatwo zdejmiesz, gdy trzeba będzie opróżnić wózek, a także założysz, wykorzystując specjalne otwory na ręce. Dodatkowo niewielkie wymiary oraz waga modelu UNICLEAN 2 ułatwiają transport i przechowywanie.

Wytrzymałe kółka wykonano z wysokiej jakości termoplastycznej gumy (TPR). W przeciwieństwie do wykonanych z PCV są one ciche, absorbują wstrząsy oraz nie zostawiają śladów na podłodze oraz jej nie rysują. Ponadto charakteryzują się odpornością na różnice temperatur więc mogą być także używane np. w chłodniach. Dzięki możliwości ich obrotu o 360 stopni wózek jest skrętny i łatwy do manewrowania, nawet w wąskich pomieszczeniach. Bezpieczeństwo użytkowania wózka do sprzątania zapewniają zaokrąglone krawędzie wiadra zapobiegające skaleczeniom oraz ochlapaniu się brudną wodą w czasie jego opróżniania. Intensywny kolor, a także uniwersalny symbol „UWAGA”, czynią je dobrze widocznym, zmniejszając ryzyko wypadku z udziałem przypadkowo przechodzących osób. Dzięki prostej konstrukcji oraz gładkiej powierzchni wiaderka utrzymasz higieniczne warunki pracy.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie