Nowy

Produkt: EX10250607

|

Model: UNI_ROLL_07 F

Balkonik dla seniora do chodzenia - jasnoczerwony - 136 kg - 880 - 980 mm

829,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Mobilność – płynnie jeżdżące i duże koła z PVC zapewniają zwinność oraz komfort jazdy
  • Solidność – lekka i solidna aluminiowa konstrukcja wytrzymuje obciążenie do 136 kg
  • Wszechstronność – wygodna regulacja wysokości 880 - 980 mm
  • Wygoda – poręczny lekki balkonik z oparciem, siedziskiem i uchwytem na laskę
  • Praktyczność – prosty mechanizm składania ułatwia przechowywanie i transport

OPIS PRODUKTU

Większa mobilność dzięki balkonikowi do chodzenia od Uniprodo

Chcesz zachować maksymalną mobilność nawet w starszym wieku? W takim razie postaw na bezpieczeństwo i użyj balkonika do chodzenia od Uniprodo w modnym jasnoczerwonym kolorze. Skorzystaj ze zwinnego chodzika, który pozwala bezpiecznie się poruszać. Na czas podróży, po prostu złóż go i zabierz ze sobą!

Z chodzikiem dla seniora toczysz się bezpiecznie!

Dzięki stabilnej i przemyślanej konstrukcji aluminiowej balkonik dla seniora jest nie tylko wyjątkowo lekki, ale także gwarantuje nośność do 136 kg. Dostosuj wysokość 880 - 980 mm, aby zapewnić wygodną i bezpieczną postawę podczas chodzenia. Swoją laskę powiesisz na specjalnym uchwycie, do którego łatwo sięgniesz. Mniejsze zakupy lub przedmioty codziennego użytku włożysz do praktycznej torby, którą przyczepisz z przodu chodzika dla seniora.

Dzięki dużym kółkom z PVC bezpiecznie poprowadzisz balkonik z siedziskiem nawet po trudnym terenie, więc skorzystasz z jego najlepszych właściwości jezdnych. Materiał kółek jest bardzo elastyczny, ale nadal niezwykle wytrzymały i niewrażliwy na czynniki atmosferyczne. Zablokuj dwa koła hamulcem, żeby zrobić sobie przerwę. Podczas dłuższego postoju usiądź na siedzisku o powierzchni 48 x 25 cm i zrelaksuj się, opierając się o stabilne oparcie.

Podczas podróży lub gdy balkonik do chodzenia nie jest już potrzebny, po prostu go złóż. Możesz to zrobić bez wysiłku i szybko w zaledwie dwóch krokach. Równie łatwo go ponownie rozłożysz.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie