Generator ozonu - 10000-40000 mg/h - 350 W
2779,00 zł z VAT

Generator ozonu - 10000-40000 mg/h - 350 W

Producent: ulsonix | Nr artykułu: EX10050311 | Model: AIRCLEAN 40G

Generator ozonu - 10000-40000 mg/h - 350 W
Generator ozonu - 10000-40000 mg/h - 350 W
Generator ozonu - 10000-40000 mg/h - 350 W
Generator ozonu - 10000-40000 mg/h - 350 W
Generator ozonu - 10000-40000 mg/h - 350 W
Generator ozonu - 10000-40000 mg/h - 350 W
Zdjęcie 360°
Kliknij, aby otworzyć galerię
2779,00 zł

z VAT

 • Darmowa wysyłka

  ?

  Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-2 dni roboczych

 • 30 dni na rezygnację

  ?
 • 3 lata gwarancji

 • Produkcja ozonu: 10000-40000 mg/h
 • Moc: 350 W
 • Timer do 240 minut
 • 4 poziomy ozonowania
 • Duży uchwyt i kółka

 • Wydajność – produkcja ozonu do 40000 mg/h w celu zmniejszenia uporczywych zapachów
 • Precyzja – timer do 240 minut, praca ciągła i 4 poziomy ozonowania
 • Duża powierzchnia – optymalny do pomieszczeń od 150 do 1200 m²
 • Regulacja – moc ozonowania w zależności od wielkości pomieszczenia, a także pożądanego czasu trwania jest łatwo dobierana dzięki panelowi z wyświetlaczem LCD
 • Mobilność – dwa duże koła i antypoślizgowy uchwyt ułatwiają transport

Więcej mocy do dużych pomieszczeń – generator ozonu ulsonix

Chcesz skutecznie neutralizować silne zapachy w dużych pomieszczeniach do 1200 m²? Użyj wydajnego generatora ozonu od ulsonix! Niezależnie od tego, czy w pomieszczeniach jest stęchlizna z powodu powodzi, czy też zapachy papierosów lub zwierząt, dzięki generatorowi ozonu ponownie uzyskasz kontrolę nad nieprzyjemnym zapachem otoczenia. Ozonator oferuje kompleksowe rozwiązanie, które możesz zastosować w wielu różnych obszarach i wielkościach pomieszczeń. Sprawdzi się w hotelarstwie, w warsztatach samochodowych oraz pomieszczeniach sanitarnych. Za pomocą ozonu wszędzie skutecznie zwalczysz nieprzyjemne zapachy i szkodliwe bakterie.

Ozonator skutecznie neutralizuje zapachy, zarazki i bakterie

Dzięki generatorowi ozonu wybór należy do Ciebie! Możesz użyć timera, aby ustawić czas ozonowania do 240 minut. Moc ozonu określisz 4-poziomowo w zależności od wielkości pomieszczenia za pomocą panelu z wyświetlaczem LCD. Pozwala to na osiągnięcie optymalnych rezultatów w pomieszczeniach o powierzchni od 150 do 1200 m². Alternatywnie do sterowania urządzeniem możesz użyć pilota.

Wydajny ozonator wytwarza maksymalnie 40000 mg/h ozonu, dzięki czemu szybko i skutecznie zwalczysz nieprzyjemne zapachy. W przypadku mniejszych pomieszczeń zmniejsz ilość ozonu o 25%. Dzięki maksymalnej mocy zdezynfekujesz pomieszczenie o powierzchni 150 m² w zaledwie 30 minut. Ale nawet pomieszczenia o powierzchni 1200 m² zostaną uwolnione od szkodliwych zapachów lub bakterii w zaledwie 240 minut. Dodatkowo filtr wstępny usuwa duże cząstki zanieczyszczeń. Aby uzyskać optymalne ustawienia, należy skorzystać z trybu auto, który określa wszystkie wartości w zależności od wielkości pomieszczenia. Generator ozonu nadaje się do dużych pomieszczeń takich jak garaże, restauracje, hotele, biura, sklepy lub pomieszczenia, w których przebywają Twoje zwierzęta domowe, gdzie sterylizuje powietrze i usuwa zapachy. Urządzenie wykazuje również doskonałe rezultaty, gdy jest stosowane po powodziach i pożarach.

Chcesz zaoszczędzić na kosztach? Dzięki mocy wyjściowej 350 W otrzymujesz nie tylko skuteczne, ale także energooszczędne urządzenie. Wentylator rozprowadza ozon równomiernie w całym pomieszczeniu. Dzięki dokładnemu ozonowaniu usuniesz zarodniki pleśni z powietrza, a alergicy będą mogli znów swobodnie oddychać. Można też podłączyć urządzenie do systemu wentylacyjnego. Inne zastosowania w zakresie kontroli zapachów i sterylizacji możesz znaleźć w rolnictwie lub w usuwaniu formaldehydu w nowych budynkach, hotelach czy biurach. Ponadto ozonowanie pozwala zachować świeżość sprzętu, np. lodówek.

Generator ozonu z łatwością przetransportujesz za pomocą dwóch dużych kółek i antypoślizgowej rączki. W tym czasie schowaj kabel zasilający o długości 2,92 m. Zapewnia on optymalną swobodę ruchów podczas ustawiania generatora ozonu.

Jak bezpiecznie używać ozonu? Można go stosować wyłącznie w zamkniętych pomieszczeniach, w których nie ma ludzi i zwierząt domowych. Po zakończeniu ozonowania do pomieszczenia można wejść ponownie dopiero po 2 godzinach. Następnie musi być ono wietrzone przez co najmniej 30 minut. Produkcja ozonu powinna być dostosowana do wielkości pomieszczenia. Nigdy nie wdychaj gazu bezpośrednio z urządzenia. Upewnij się, że w pobliżu generatora ozonu nie ma palnych gazów ani substancji wybuchowych. Prosimy o uważne przeczytanie instrukcji obsługi przed rozpoczęciem korzystania i dokładne przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Pobierz znak ostrzegawczy do dezynfekcji pomieszczenia.

Dowiedz się, jak skuteczny jest ozon w walce z bakteriami i pleśnią! Badania Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Sanepid) wykazały, że proces prowadzony przy pomocy generatora ozonu ulsonix może być doskonałym uzupełnieniem konwencjonalnych metod dezynfekcji i usuwać skażenia biologiczne nawet z trudno dostępnych miejsc.

Pobierz PDF

Wyświetlacz
LCD
Napięcie [V]
230
Moc [W]
350
Funkcje
Praca ciągła, tryb automatyczny, timer
Przewód zasilający [m]
2,92
Wentylator [m³/h]
300
Wydajność ozonu [mg/h]
10000-40000
Minutnik
Tak
Uchwyt na kabel
Tak
Pilot
Tak
Wymiary (DxSxW) [cm]
46 x 40 x 84
Waga [kg]
18.1
Wymiary wysyłki (DxSxW) [cm]
77 x 62.5 x 52
Waga wysyłki [kg]
23.6
Instrukcja obsługi
Zakres dostawy
 • Generator ozonu
 • Pilot
 • Antypoślizgowy uchwyt
 • 6 śrub
 • Klucz
 • Zapasowy bezpiecznik
 • Instrukcja obsługi

O tym warto wiedzieć:

1. Czym jest ozon?

Ozon (oznaczany 03 i nazywany trójatomowym tlenem) jest cząsteczką składającą się z trzech atomów tlenu. Tworzy on warstwę w stratosferze, która chroni wszystkie organizmy na Ziemi przed promieniowaniem UV. Jest wyjątkowo reaktywny. Łatwo wchodzi w reakcje z substancjami takimi jak amoniak, które mogą zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.

2. Jak działają generatory ozonu?

Większość generatorów ozonu działa w następujący sposób: najpierw powietrze jest zasysane z tyłu urządzenia za pomocą wbudowanego wentylatora. Kiedy powietrze znajduje się w środku generatora, zostaje oczyszczone z zarazków i bakterii za pomocą filtra. Następnie jest kierowane przez ceramiczne płytki. Tam tlen przekształca się w ozon poprzez wyładowanie elektryczne.

3. Do czego używa się generatorów ozonu?

Generatory ozonu idealnie odświeżają powietrze i poprawiają jego jakość w zamkniętych przestrzeniach. Ze względu na wysoką reaktywność ozon może łatwo neutralizować przykre zapachy.

4. Uwaga o bezpieczeństwie

Ozon w dużych stężeniach jest toksyczny, a zatem szkodliwy dla zdrowia. Należy zawsze przedsięwziąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć niekontrolowanego uwalniania ozonu. Ozonatory powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów. Dla jak najbardziej wydajnego działania rekomendujemy wymianę płytki ceramicznej co 6000 godzin. Ulsonix oferuje wysokiej jakości obsługę i dostarcza części zużywalne na obszarze Europy.

Czy są jakieś badania potwierdzające skuteczność ozonowania urządzeniami ulsonix?

Tak. Dysponujemy wynikami badań przeprowadzonych przez Sanepid, który w sierpniu 2020 testował sprzęt ulsonix. Badania te potwierdziły, że zabieg ozonowania umożliwia usunięcie zanieczyszczenia biologicznego nawet z trudno dostępnych oraz łatwych do przeoczenia miejsc.

Jak mogę używać tego urządzenia?

Generator może być używany do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów z pokojów i samochodów. Należy pamiętać, że ludzie i zwierzęta nie mogą przebywać w pomieszczeniu podczas ozonowania. W sytuacji, gdy musisz wejść do pokoju, musisz go jak najszybciej opuścić oraz mieć na sobie specjalne ubranie ochronne i maskę inhalacyjną z odpowiednim wkładem. Po zakończeniu procesu wietrz pomieszczenie przez 15-30 min. Nie wchodź do niego przez przynajmniej 2 godziny po ozonowaniu. Pamiętaj, żeby nie produkować więcej ozonu niż potrzeba. Nie wdychaj go bezpośrednio z urządzenia. Ozonu nie wolno używać w otoczeniu łatwopalnych gazów ani materiałów wybuchowych.

Jak długo można używać filtra? Czy można go myć pod wodą?

To zależy od częstotliwości używania sprzętu i warunków, w których on działa. Filtr może być myty pod wodą, ale należy go potem dobrze wysuszyć.

Czy ozonatory wyłączają się automatycznie po użyciu funkcji timer?

Tak. Wyłączają się automatycznie, kiedy zatrzymuje się timer.

Jak powinienem ustawić czas pracy ozonatora z serii wyposażonej w wyświetlacz? Instrukcja obsługi zawiera jedynie informację o programie automatycznym. Jaki czas należy ustawić, aby mieć pewność, że ozonator będzie skuteczny?

W serii z wyświetlaczem wszystkie programy są wstępnie zdefiniowane. Możesz swobodnie zmieniać czas ozonowania, przerwę i liczbę cykli. Zakres, w jakim należy ustawić ozonator, zależy od objętości pomieszczenia i wydajności ozonatora. Tabela z wyborem czasu dopasowanego do kubatury znajduje się w instrukcji.

Czy informacja o wymianie płytki ceramicznej co sześć miesięcy dotyczy wszystkich ozonatorów? Jak często wymieniacie lampę?

To jest czas orientacyjny. Należy pamiętać, że wymiana płytki będzie zależeć od częstotliwości użytkowania. Lampa jest wymieniana, gdy przestaje działać.

Czy wszystkie ozonatory pracują z ceramicznymi płytkami? Czy macie w ofercie model tylko z lampą UV?

Nie mamy modelu tylko z lampą UV. Wszystkie ozonatory wyposażono w płytki, aby generować ozon. Kiedy rozpoczyna się produkcja ozonu, lampa również się włącza. Nie można włączyć samej lampy.

Czy seria ECO poza lampami ma też wbudowane płytki?

Seria ECO wiąże się z faktem, że nie ma tam lampy. Ponadto produkty ECO mają timer zamiast cyfrowego sterowania. Każdy ozonator wyposażono w płytki ceramiczne do generowania ozonu.

Jak bardzo skomplikowana jest wymiana części zamiennych?

Filtr powietrza może wymienić każdy. Wymiana płytek nie jest prostą czynnością, dlatego wymagany jest autoryzowany i doświadczony serwisant.

Jak najlepiej wybrać wydajność ozonatora do objętości pomieszczenia? Do jakiej kubatury pasuje 5 g, 7 g, 10 g, 15 g i 20 g?

W instrukcji znajduje się tabela. Ważniejszy jest fakt, że ozonatory o większej wydajności mogą pracować w większych pomieszczeniach i robić to krócej (proces ozonowania zajmuje mniej czasu).

Czy to prawda, że ozonator powinien być ustawiony tak wysoko, jak to możliwe, aby dobrze spełniał swoją funkcję?

Ponieważ ozon jest cięższy od powietrza, zaleca się ustawić sprzęt wyżej niż na podłodze. Dobrze, jeśli jest najwyżej jak to możliwe, np. ponad poziomem biurka.

Napisz pierwszą opinię dla tego produktuZostaw opinię (5 gwiazdek to ocena najwyższa, a 1 najniższa)
Kliknij link wysłany na Twój adres e-mail i potwierdź swoją opinię! Zostanie ona opublikowana po weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Ekspert expondo

Nadal niezdecydowany/a?

Nasi eksperci chętnie Ci pomogą!
68 325 27 70
pn. - pt. 8:00 - 16:00
Ten produkt
 • Produkcja ozonu: 10000-40000 mg/h
 • Moc: 350 W
 • Timer do 240 minut
 • 4 poziomy ozonowania
 • Duży uchwyt i kółka

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-2 dni roboczych

Generator ozonu - 10000-40000 mg/h - 350 W

Generator ozonu - 10000-40000 mg/h - 350 W

2779,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-2 dni roboczych

 • Produkcja ozonu: 10000-40000 mg/h
 • Moc: 350 W
 • Timer do 240 minut
 • 4 poziomy ozonowania
 • Duży uchwyt i kółka