Nowy

Produkt: EX10250643

|

Model: UNI_POOLS_32

Dmuchane obrzeże do jacuzzi - 110 x 40 x 43 - szare

369,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Trwałość – wykonanie z wytrzymałego i wodoodpornego tworzywa sztucznego
  • Funkcjonalność – służy jednocześnie jako pomoc przy wchodzeniu i półka
  • Elegancja – nowoczesny design
  • Prosta obsługa – do montażu wystarczy jedna osoba
  • Kompaktowość – łatwa do opróżnienia i przechowywania na małej przestrzeni

OPIS PRODUKTU

Twoje uniwersalne dmuchane obrzeże do jacuzzi w szarym kolorze

Uzupełnij swoją strefę SPA o dmuchane obrzeże do jacuzzi marki Uniprodo! Praktyczne otoczenie zapewnia miejsce na ręczniki, przekąski itp. Możesz też stworzyć przyjemne miejsce do siedzenia wokół basenu.

Dmuchana ławka do jacuzzi dla kwadratowych basenów

Dmuchana ławka do jacuzzi jest szybko gotowa do użycia. Do jej ustawienia wystarczy jedna osoba, ponieważ wystarczy napełnić obrzeże powietrzem i przesunąć je w pobliże basenu. Dzięki wymiarom 110 x 40 x 43 cm to uniwersalne akcesorium doskonale pasuje do basenów kwadratowych i ośmiokątnych. Ponadto nadaje ono Twojej rajskiej strefie dobrego samopoczucia elegancki i nowoczesny wygląd.

Dmuchane obrzeże do jacuzzi służy zarówno jako siedzisko wokół niego, jak i pomoc przy wchodzeniu do wody. Dzięki niemu wejdziesz do basenu płynnie i bez zamaszystych ruchów. Na dmuchanej ławce do jacuzzi możesz też umieścić ręczniki, zabawki wodne i przekąski. Dzięki temu zawsze masz je pod ręką, nie wychodząc z jacuzzi.

Sprzęt wykonano z wodoodpornego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dzięki elastycznemu materiałowi możesz go przechowywać w najmniejszych przestrzeniach. Sprzęt wystarczy opróżnić z powietrza i dokładnie złożyć.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie