Produkt: EX10250232

|

Model: UNI_LADDER_V01

Drabinka do basenu - 3 stopnie - stal nierdzewna

699,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Komfort – drabinka ułatwia wchodzenie do basenu
  • Bezpieczeństwo – 3 stopnie z antypoślizgową powierzchnią
  • Łatwość czyszczenia – stal nierdzewna
  • Wytrzymałość – ochrona przed działaniem wody
  • Solidność – maks. udźwig 150 kg

OPIS PRODUKTU

3-stopniowa drabinka do basenu

Drabinka do basenu marki Uniprodo to uniwersalny sprzęt, który zda egzamin na każdej typowej pływalni. Model UNI_LADDER_V01 pozwala bezpiecznie i komfortowo wchodzić/wychodzić z basenu. Produkt łączy w sobie ergonomię oraz estetyczny wygląd.

Schody basenowe – charakterystyka

Konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia schodom odporność na działanie wody, a także ułatwia utrzymanie w czystości. Rury z materiału o grubości 0,8 mm mają średnicę 42 mm. Solidność sprawia, że produkt będzie służył długi czas. Łatwo go zmontujesz przy pomocy dołączonych akcesoriów.

3 szerokie stopnie z antypoślizgową powierzchnią zapewniają bezpieczne, a także wygodne użytkowanie. Drabinka do basenu ma udźwig 150 kg.

Gumowe nakładki na końcach drabiny zapobiegają uszkodzeniom ścianek niecki basenowej. Końcówki narożników chronią pływaków przed zranieniami.

Drabinka do basenu Uniprodo jest niezastąpiona na każdym standardowym basenie, również przeznaczonym dla dzieci. Charakteryzuje się trwałością, komfortem korzystania oraz ponadczasowym designem. Zamów model UNI_LADDER_V01 już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA