(1) Ocena

Produkt: EX10250460

|

Model: UNI_PBM_58

Maszyna do przypinek - 58 mm - 1000 szt.

1129,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – forma 58 mm
  • Prostota – łatwa ręczna obsługa
  • Profesjonalizm – najlepszy sposób na wykonanie przypinek
  • Trwałość – rama wykonana z solidnej stali
  • Wszechstronność – szerokie zastosowanie

OPIS PRODUKTU

Maszyna do przypinek Uniprodo

Z maszyną do przypinek marki Uniprodo będziesz w stanie własnoręcznie wykonać przypinki reklamowe dla swojej firmy lub na wydarzenie. Model UNI_PBM_58 sprawdzi się więc nie tylko w biznesie, ale i podczas organizacji wesel, studniówek, koncertów, festiwali, akcji społecznych i nie tylko.

Maszyna do butonów UNI_PBM_58 – opis

Łatwa ręczna obsługa sprawia, że urządzenie jest najlepszym rozwiązaniem, żeby wykonać dużą liczbę przypinek. Maszynka nie potrzebuje dostępu do prądu, więc postawisz ją w dowolnym miejscu.

Solidność modelu UNI_PBM_58 jest zasługą ramy wykonanej ze stali. Gwarantuje ona wieloletnią użyteczność. Ponadto maszynę wyposażono w formę o średnicy 58 mm.

Wypromuj swoją działalność lub wydarzenie z własnoręcznie wykonanymi przypinkami zrobionymi za pomocą modelu UNI_PBM_58. Z obsługą maszyny do przypinek Uniprodo poradzi sobie każdy, więc możesz zacząć od razu po rozpakowaniu. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

1 op 3 buttons mislukt (scheve persing). Opstaande metalen voet was al gebarsten na amper 500 stuks. De 2000 meegestemd buttons... het was wat optimistisch en de meeste liggen nu stof te vergaren. Dit is een toestel om occasioneel eens een button te maken maar niet geschikt voor enkele honderden laat staan meer.