W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10250271

|

Model: UNI_LEAF_SKIMMER_60

Siatka do basenu - 191 cm

69,00 zł 79,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 79,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – wygodne zbieranie
  • Trwałość – odporna, aluminiowa konstrukcja
  • Dokładność – drobna siateczka

OPIS PRODUKTU

Siatka do basenu od Uniprodo

Siatka do basenu marki Uniprodo to akcesorium do oczyszczania basenów, wanien z hydromasażem, fontann, oczek wodnych itp. Model UNI_LEAF_SKIMMER_60 został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co znacząco wydłuża jego żywotność.

Podbierak do czyszczenia basenu – charakterystyka

Doskonałe zbieranie z powierzchni wody oraz jej toni liści, gałązek, owadów jest możliwe dzięki zastosowaniu bardzo drobnych oczek. Mocna i trwała siateczka wychwytuje nawet niewielkie cząstki.

Wygodne użytkowanie wynika z aluminiowej konstrukcji styliska. Materiał odznacza się lekkością oraz cenionymi w tego typu narzędziach cechami: wytrzymałością i odpornością na korozję. Z kolei ramę zbieraka wykonano z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz skręcanie. Długość całkowita podbieraka 191 cm jest optymalna, pozwala na komfortową pracę.

Model UNI_LEAF_SKIMMER_60 zaprojektowano specjalnie do sprzątania zbiorników wodnych. Poręczna siatka do basenu to sprzęt trwały i niezawodny, wykonany zgodnie z niemieckimi standardami jakości, których gwarantem jest marka Uniprodo.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Für den Preis auf jedenfall zu empfehlen