Produkt: EX10250510

|

Model: UNI_TRAMPOLINE_06

Trampolina ogrodowa - Ø244 cm - 100 kg - siatka

619,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – duża nośność 100 kg
  • Obszerność – średnica 244 cm
  • Zdrowie – zabawa na świeżym powietrzu spala kalorie, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy i nie obciąża stawów
  • Bezpieczeństwo – tapicerka, osłona sprężyn i siatka minimalizują ryzyko kontuzji
  • Łatwa obsługa – szybki montaż dzięki zawartym w zestawie akcesoriom i instrukcji

OPIS PRODUKTU

Trampolina ogrodowa - Ø244 cm - 100 kg - siatka

Trampolina ogrodowa marki Uniprodo to świetny sprzęt rekreacyjny dla dzieci oraz dorosłych. Model UNI_TRAMPOLINE_06 umożliwia spędzenie czasu z rodziną w sposób zdrowy i aktywny. Zabawa pomaga w odchudzaniu, poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, sercowo-naczyniowego, a także wzmaga detoksykację organizmu.

Trampolina Uniprodo – charakterystyka

Solidna konstrukcja (wys. 150 cm) zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Nośność sprzętu to aż 100 kg. Mata została wykonana z trwałego tworzywa PE, natomiast nogi ze stali galwanizowanej. Do wykonaniu trampoliny użyto także PVC oraz pianki o grubości 15 mm.

Swoboda korzystania z model UNI_TRAMPOLINE_06 wynika z dużej średnicy 244 cm. Montaż jest bardzo łatwy dzięki dołączonym do zestawu akcesoriom. Dla najlepszego efektu dobrze jest umieścić trampolinę na stabilnym, ale sprężystym podłożu z piasku, kory czy na trawie (będzie działać amortyzująco).

Uniprodo oddaje do użytku trampolinę ogrodową idealną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Sprzęt zapewni świetną rozrywkę na świeżym powietrzu, pomagając zachować jednocześnie dobrą sprawność fizyczną. Zamów model UNI_TRAMPOLINE_06 z dostawą pod drzwi!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA