W obniżonej cenie

Produkt: EX10250300

|

Model: UNI_WATER_10

Wylewka wodospadowa - 60 cm - stal nierdzewna - LED

419,00 zł 489,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 489,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Użyteczność – do każdego ogrodu czy basenu
  • Funkcjonalność – stabilny strumień wody z efektem wodospadu
  • Atrakcyjny design – energooszczędne diody LED dające jasne białe światło
  • Wytrzymałość – wykonanie ze stali nierdzewnej odpornej na działanie niskiej temperatury, rdzę oraz uszkodzenia

OPIS PRODUKTU

Wodospad ze stali nierdzewnej

Fontanna marki Uniprodo to świetny sposób na upiększenie ogrodu, zapewniający jednocześnie przyjemny odpoczynek przy relaksującym szumie spływającej wody. Model UNI_WATER_10 nadaje się także do montażu przy basenie, oczku wodnym lub stawie.

Fontanna do basenu – opis

Uniwersalność wodospadu została zapewniona przez jego kompaktowość (szer. 60 cm), dzięki czemu możliwe jest zamontowanie go zarówno w ścianie, jak i przy zbiorniku wodnym. Stabilny przepływ sprawia, że każdy ogród nabierze blasku, a miły dla ucha szum pomoże odprężyć się po ciężkim dniu. Po zamontowaniu w oczku wodnym czy stawie zapewnia nie tylko piękną ozdobę, ale także dostarcza świeżej wody rybom, roślinom i zwierzętom domowym.

Nowoczesny wygląd to zasługa wyposażenia fontanny w pas oświetleniowy LED, który dopełnia dekoracyjnego efektu, tworząc delikatną białą poświatę. Energooszczędne oświetlenie jest łatwe w obsłudze – wystarczy wcisnąć przycisk, żeby uruchomić je lub wyłączyć.

Trwałość urządzenia osiągnięta została przez zastosowanie wysokiej jakości materiałów – przede wszystkim stali nierdzewnej 304 odpornej na działanie chloru czy soli morskiej, a także zimowych temperatur. Tworzywo to nie koroduje ani nie pozostają na nim zacieki z wody. Jest bezpieczne dla środowiska i zdrowia poprzez swoją biologiczną obojętność.

Wodospad basenowy UNI_WATER_10 sprawi, że każdy basen, staw czy oczko wodne, a także ogród zyskają dodatkowy urok. Oprócz swojej funkcji dekoracyjnej fontanna jest również praktyczna – dotlenia wodę oraz wspomaga jej cyrkulację. Wybierz już dziś kaskadę wodną od Uniprodo i ciesz się odpoczynkiem na łonie natury!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie