Produkt: EX18000492

|

Model: UNI_SAUNA_BS9.0KW-SET-3

Zestaw Piec do sauny - elektryczny - 9 kW + Panel sterujący do sauny - 400 V 3 N - czujnik temperatury

1829,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – moc 9 kW do szybkiego wytworzenia wysokiej temperatury
  • Łatwa obsługa – wygodny montaż, możliwość zawieszenia na ścianie
  • Szybkość – skutecznie ogrzewa pomieszczenia 9-13 m³ do temp. 110°C
  • Wytrzymałość – trwały i wodoodporny materiał wykonany z aluminium, cynku i stali nierdzewnej
  • W zestawie – praktyczny zewnętrzny moduł umożliwiający ustawienie temperatury, czasu i światła

OPIS PRODUKTU

Zestaw Piec do sauny - elektryczny - 9 kW + Panel sterujący do sauny - 400 V 3 N - czujnik temperatury

Niemiecka marka Uniprodo specjalizuje się w projektowaniu produktów wysokiej jakości wykorzystywanych w domach, hotelach, restauracjach i nie tylko. Przykładem urządzenia o szerokim zastosowaniu jest elektryczny piec do sauny suchej z funkcją wytworzenia pary. Z pomocą modelu UNI_SAUNA_BS9.0KW stworzysz pomieszczenie służące do oczyszczenia organizmu z toksyn. Wraz z nim dostarczany jest praktyczny panel sterujący UNI_SAUNA_C04, który służy do regulowania warunków panujących w saunie. Produkt marki Uniprodo doskonale sprawdzi się razem z piecami tego producenta (10250220, 10250221, 10250222, 10250223, 10250224).

Piecyk do sauny suchej Uniprodo – opis

O wydajności produktu świadczy moc na poziomie 9 kW. Zapewnia ona szybkie osiągniecie temperatury do 110°C. Odpowiednią wartość ustawisz przy pomocy wbudowanego termostatu. Dzięki temu sprzęt doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o średnich rozmiarach (od 9 do 13 m

Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej, aluminium i cynku gwarantuje dużą wytrzymałość piecyka na uszkodzenia. Ponadto klasa ochrony IPX4 oznacza, że produkt jest odporny na działanie wody. W związku z tym bez obawy możesz nią polać rozgrzane kamienie, aby zwiększyć wilgotność w saunie za sprawą pary.

Kontroler do sauny Uniprodo – opis

Niewielka waga modelu UNI_SAUNA_BS9.0KW wpływa na jego wygodne przenoszenie oraz manewrowanie, a także łatwą obsługę. Urządzenie możesz także przymocować do ściany, co zwiększy stabilność całości.

W zestawie poza kontrolerem znajduje się też czujnik temperatury, który należy umieścić wewnątrz sauny. Sprzęt jest zasilany prądem o napięciu 400 V 3 N. Panel sterujący możesz przymocować do ściany przy wejściu do sauny. Obudowę wykonano z bardzo mocnego ABS-u.

Łatwy w użytkowaniu model UNI_SAUNA_C04 pozwala na regulowanie temperatury, oświetlenia oraz czasu pracy. Wszystkie wartości są przedstawiane na cyfrowym ekranie, a obsługa nie sprawia problemu.

DANE TECHNICZNE