Liczba opinii: (9)

Piec do sauny - elektryczny - 8 kW

799,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10250222

|

Model : UNI_SAUNA_G8.0KW

Cena zawiera 23% VAT.

Dostawa ok. czwartek, 25 kwietnia
Kluczowe informacje
  • Użyteczność – dedykowany do sauny suchej (osobny panel sterowania)
  • Efektywność – idealny do średnich i dużych pomieszczeń (8-12 m3)
  • Szybkie nagrzewanie – temperatura do 110°C
  • Odporność – wytrzymały i odporny na wilgoć stop cynku i aluminium
  • Optymalność – moc 8 kW odpowiednia dla deklarowanych pomieszczeń (zasilanie 400 V)
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.6

Na podstawie 9 opinii

Sortuj według :

2 miesiące temu Opublikowano na Expondo Germany

cena-wydajność

Super łatwa instalacja (powinna być zawsze wykonywana przez elektryka) Uśmiecham się. Cena nie do pobicia. Koszt naprawy byłby większy. Jakość. Jedyne ulepszenie, które sugerowałbym, to terminal przyłączeniowy

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Netherlands

Rozpuszczony

Mały problem rozwiązany bardzo profesjonalnie. Tak powinno być! Dziękuję!👍

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Austria

Piec do sauny szybka dostawa dobry produkt

Otrzymałem piec do sauny, który zastępuje 18-letni piec, w ciągu 5 dni (z weekendem pomiędzy) od powiadomienia o dostawie. Produkt odpowiada dokładnie opisowi i działał już po 2 godzinach. Wymiana prosta i bezproblemowa.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Piec do sauny o dobrym stosunku ceny do wydajności

Piekarnik w pełni spełnia swoje zadanie. Szybko się nagrzewa i zapewnia przyjemne ciepło. Montaż i podłączenie elektryczne są łatwe. Po upływie pół godziny od pierwszego rozgrzania związany z tym nieprzyjemny zapach ustaje.

Wyświetl oryginalną opinię

26 dni temu Opublikowano na Expondo Germany

Piec do sauny

Niestety przy pierwszej dostawie doszło do uszkodzenia. Zwroty i wymiany przebiegły bezproblemowo. Nowy piekarnik działa idealnie.

Wyświetl oryginalną opinię

2 miesiące temu Opublikowano na Expondo Austria

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Switzerland

Niedrogie urządzenie o zaskakująco skomplikowanym montażu

Piekarnik spełnia swoje zadanie – cena/wydajność: bardzo dobry. Czas dostawy odpowiada ogłoszeniu; opakowanie jest dobre. Informacje o produkcie są niewystarczające. Opis na stronie internetowej nie odpowiada w istotnej części instrukcji obsługi: - Zgodnie z nią piekarnik należy zamontować 20 cm od podłogi; Jednakże pierwsze zdjęcie przedstawia model podłogowy i zawiera jedynie informację „Możliwy montaż na ścianie”. Jest to jednak absolutnie konieczne, aby cyrkulacja powietrza działała. - Montaż na ścianie nie jest dobrze przemyślany. Za pomocą zwykłych śrub piec można solidnie przymocować do ściany tylko wtedy, gdy użyje się śrubokręta kątowego. (Wskazówka: użyj konstrukcji pomocniczej lub śrub imbusowych) - Aby zamontować kabel zasilający, należy wywiercić lub przepiłować otwór w twardym plastiku (bez wymiennych wtyczek). - Termostat nie jest wbudowany, ale należy go (rozsądnie!) zamontować na suficie i wchodzi w skład jednostki sterującej, którą można zakupić osobno. - Przy pierwszym użyciu pali się dymiąca warstwa ochronna elementów grzejnych. Dopiero po około godzinie ogrzewania przy otwartych drzwiach można korzystać z sauny bez wydzielania nieprzyjemnych zapachów. - W opisie nie ma wzmianki o tym, że w zestawie nie ma kabla zasilającego.

Wyświetl oryginalną opinię

6 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Piec do sauny działa dobrze... jeśli podłączysz go prawidłowo...

Zamówiony towar został dostarczony bardzo szybko w ciągu dwóch dni. To było zaskakująco dobre, ponieważ początkowo ogłoszono czas dostawy wynoszący 6 dni. Niestety, połączenie elektryczne z piecem do sauny stało się problemem. Podłączenie elektryczne nie jest opisane bardziej szczegółowo w instrukcji obsługi: jest napisane jedynie „400V 3N, 5x2,5”. Nie ma tam schematu połączeń ani informacji o rozmieszczeniu zacisków przyłączeniowych. Przecież w skrzynce przyłączeniowej pieca do sauny znajduje się srebrna naklejka z oznaczeniami podłączeń. Jednakże położenie i rozmiar tej naklejki nie pasowały do zacisku przyłączeniowego. Spowodowało to, że początkowo nieprawidłowo podłączyłem piekarnik, natychmiast zadziałał jeden z trzech bezpieczników i piekarnik nie działał prawidłowo. Następnie złożyłem skargę dotyczącą pieca do sauny i w ciągu dwóch dni otrzymałem numer zwrotu. Pakując towar jeszcze raz przyjrzałem się zaciskowi przyłączeniowemu i rozpoznałem błąd polegający na nieprawidłowym przypisaniu zacisków. Po prawidłowym podłączeniu pieca do sauny działał idealnie. Mój wniosek: klasa 2…3 dla osób znających się na technice, klasa 5 dla „normalnych konsumentów”.

Odpowiedź od

Dziękuję za Twoją opinię. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów i usług.
Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty