Produkt: EX18000479

|

Model: UNI_SAUNA_V9.0KW-SET

Zestaw Piec do sauny ze sterowaniem - 9 kW - piec kolumnowy - 30-110°C

3899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – moc 9 kW
  • Zoptymalizowany – idealne do saun o średniej objętości (9-13 m3)
  • Oszczędność czasu – szybkie osiąganie wysokiej temperatury do 110°C
  • Bezpieczeństwo – trwała i wodoodporna stal nierdzewna
  • Akcesoria – panel sterowania do regulacji temperatury, czasu pracy i oświetlenia

OPIS PRODUKTU

Piec do sauny z panelem sterującym Uniprodo

Piec do sauny z panelem sterowania marki Uniprodo to kompleksowy produkt dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się własną sauną. Zestaw UNI_SAUNA_V9.0KW-SET idealnie sprawdzi się więc w prywatnych domach, hotelach, centrach SPA i nie tylko.

Elektryczny piec do sauny – opis

O wydajności pieca do sauny świadczy jego moc na poziomie 9 kW. Zapewnia ona szybkie osiągnięcie temperatury do 110°C. Odpowiednią wartość ustawisz przy pomocy wbudowanego termostatu. Dzięki temu urządzenie doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o dużych rozmiarach (od 9 do 13 m

Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje dużą wytrzymałość piecyka na uszkodzenia oraz korozję. Ponadto poziom ochrony IPX4 oznacza, że produkt jest odporny na działanie wody. W związku z tym bez obawy możesz oblać rozgrzane kamienie, aby zwiększyć wilgotność w saunie za sprawą pary.

Panel sterujący do sauny – opis

Za stabilność podczas użytkowania odpowiadają 4 gumowe nóżki. Zapobiegają one ślizganiu się pieca do sauny po podłodze i chronią ją przed zarysowaniem. Urządzenie cechuje się ponadto niewielką wagą umożliwiającą wygodne przenoszenie oraz manewrowanie, a także łatwą obsługą.

W zestawie poza kontrolerem znajduje się też skrzynka elektryczna, którą należy podłączyć do pieca. Element powinien być zainstalowany przez wykwalifikowanego specjalistę, znającego wymogi dotyczące kompatybilności przewodów z mocą pieca do sauny. Przewody nie są dostarczane z produktem. Sprzęt jest zasilany prądem o napięciu 400 V 3 N.

Łatwy w użytkowaniu panel sterowania pozwala na regulowanie temperatury, oświetlenia oraz czasu pracy. Wszystkie wartości są przedstawiane na cyfrowym ekranie LED, a dotykowa obsługa nie sprawia problemu. Panel możesz przymocować do ściany przy wejściu do sauny. Obudowę sprzętu wykonano z bardzo mocnego ABS-u.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie