Produkt: EX10280050

|

Model: WIE-PPS-55

2w1 skubarka do drobiu i oparzalnik - bęben 55 cm - 3-4 kurczaki na minutę

5099,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – urządzenie kombinowane składające się z oparzalnika i skubarki do drobiu
  • Skuteczność – oparzenie 3-5 kurczaków jednocześnie i oskubanie 3-4 kurczaków na minutę
  • Precyzja – 151 specjalnie uformowanych i rozmieszczonych gumowych palców do skubania gwarantuje optymalny rezultat
  • Czystość – rynna do piór, kurek spustowy i łatwa pielęgnacja obudowy ze stali nierdzewnej
  • Mobilność – urządzenie kombinowane posiada 4 kółka, 2 mają hamulce

OPIS PRODUKTU

Skubarka do drobiu + oparzalnik do drobiu

Funkcjonalne urządzenie 2w1 składa się ze skubarki do drobiu oraz wbudowanego oparzalnika do kur. Wydajna maszyna marki Wiesenfield sprawdzi się w rolnictwie, przemyśle, a także przetwórstwie rolno-spożywczym. Model WIE-PPS-55 doskonale nadaje się do różnych ptaków o wielkości od kurczaka do indyka. Przy jego stosowaniu to nie gatunek zwierzęcia jest decydujący, ale wielkość osobnika (≥1 kg).

Skubaczka do drobiu z oparzaczką Wiesenfield – opis

Wyjątkowa wydajność to główna zaleta sprzętu, który posiada zdolność roboczą do 270 kg/h. Oznacza to, że w minutę można oskubać 3-4 kurczaki, natomiast jednocześnie oparzyć 3-5 ptaków. Dla różnego rodzaju drobiu parametry parzenia są różne: kury (60-65°C, 70-90 s.), kaczki (63-66°C, 160-180 s), gęsi (70-72°C, 120-130 s), bażanty (63-67°C, 70-90 s.), indyki (51-54°C, 80-95 s). Należy przy tym pamiętać, że zbyt długi proces może uszkodzić skórę, a zbyt krótki zmniejszy efektywność skubania.

Skuteczność skubaczki wynika z zastosowania 151 palców z naturalnej gumy o długiej żywotności. Usuwają one 98% piór oraz różne zanieczyszczenia. Można je następnie wygodnie spłukać z wnętrza bębna za pomocą wody pod ciśnieniem. Spłyną one wraz z nią po specjalnej rynnie np. do podstawionego pojemnika. Również pielęgnacja oparzalnika jest bardzo wygodna, ponieważ ma wyjmowany kosz na tuszki oraz kranik spustowy.

Solidna obudowa modelu WIE-PPS-55 została wykonana ze stali nierdzewnej. Z kolei napęd skubaczki opiera się na pasku. Usprawnia to konserwację i minimalizuje ryzyko awarii. Łożysko w razie potrzeby można wymienić. Całość wygodnie jest przemieścić dzięki 4 kółkom (2 mają hamulce).

Szukasz wydajnego sprzętu do obróbki drobiu? Dzięki urządzeniu kombinowanemu od Wiesenfield oparzysz tuszki, otwierając pory, a następnie oskubiesz je bez ryzyka uszkodzenia skóry. Zamów model WIE-PPS-55 z dostawą pod wskazany adres!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie