Produkt: EX10280301

|

Model: WIE-CN-250

Ogrodzenie dla kur - wysokość 125 cm - długość 25 m - bez prądu

419,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wielkość – siatka dla drobiu o długości 25 m i wysokości 125 cm
  • Solidność – 12 tyczek z włókna szklanego utrzymuje naprężenie siatki
  • Bezpieczeństwo – stalowe haki szlifowane zapewniają maksymalną stabilność tyczek
  • Skuteczność – mniejsze oczka siatki o wymiarach 4,5 x 4,5 cm na spodniej stronie i zapięcie na napy niezawodnie utrzymują drób
  • Wszechstronność – zapewnia bezpieczną przestrzeń na zewnątrz dla drobiu, takiego jak kury, gęsi, indyki, ale także jagniąt i mniejszych zwierząt

OPIS PRODUKTU

Zabezpiecz swój drób za pomocą ogrodzenia dla kur Wiesenfield

Chcesz trzymać drób na wolnym powietrzu i zapewnić swoim kurom, gęsiom lub indykom najlepsze warunki do życia? Wytycz kawałek ziemi za pomocą ogrodzenia dla kur od Wiesenfield, Twojego eksperta w dziedzinie rolnictwa i hodowli drobiu! Zarówno w gospodarstwie rolnym, jak i na łące siatka dla drobiu zapewnia bezpieczne miejsce, w którym drób może swobodnie poruszać się i wydziobywać paszę.

Efektywna hodowla na wolnym wybiegu dzięki wybiegowi dla kur, kaczek, gęsi itp.

Siatkę ogrodzeniową dla kur szybko ustawisz za pomocą 12 tyczek z włókna szklanego. Zamocuj słupki bezpiecznie w ziemi za pomocą haków gruntowych i rozciągnij siatkę między słupkami mocującymi. Dzięki zintegrowanym ogranicznikom podłogowym możesz niezawodnie zapobiec ucieczce drobiu z wyznaczonego obszaru lub przedostawaniu się zwierząt takich jak lisy. Ustaw tyczki z włókna szklanego zgodnie z potrzebami, aby ustawić siatkę na drobiu odpowiednio naciągniętą. Dla zachowania optymalnej stabilności upewnij się, że słupki nie są oddalone od siebie o więcej niż 2 metry.

Dzięki długości siatki 25 m wytyczysz duży obszar dla drobiu. W razie potrzeby połącz ze sobą kilka siatek lub wbuduj drzwiczki dla kurczaków. Użyj ogrodzenia dla kur o wymiarach oczek 10 x 10 cm na górze i 4,5 x 4,5 cm przy ziemi, aby stworzyć bezpieczne miejsce dla swoich kurczaków, gęsi, indyków lub kaczek. Dzięki wysokości 125 cm Twój drób nie będzie wspinał się po siatce.

DANE TECHNICZNE