W obniżonej cenie
Liczba opinii: (1)

Ogrodzenie dla kur - wysokość 125 cm - długość 50 m - elektryzujące

939,00 zł 1099,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10280305

|

Model : WIE-CNE-500

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 1099,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. wtorek, 23 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
939,00 zł
3+
5%
892,05 zł
5+
10%
845,10 zł
10+
15%
798,15 zł
Kluczowe informacje
  • Wielkość – siatka dla drobiu o długości 50 m i wysokości 125 cm
  • Bezpieczeństwo – może być pod napięciem dla całkowitej ochrony
  • Solidność – szlifowane haki wykonane ze stali zapewniają maksymalną stabilność tyczek, 25 tyczek z włókna szklanego utrzymuje naprężenie siatki
  • Skuteczność – mniejsze oczka siatki o wymiarach 4,5 x 4,5 cm na spodniej stronie i zapięcie na napy niezawodnie utrzymują drób
  • Wszechstronność – zapewnia bezpieczną przestrzeń na zewnątrz dla drobiu, takiego jak kury, gęsi, indyki, ale także jagniąt i mniejszych zwierząt
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Zabezpiecz swój drób za pomocą ogrodzenia dla kur Wiesenfield

Chcesz trzymać drób na wolnym powietrzu i zapewnić swoim kurom, gęsiom lub indykom najlepsze warunki do życia? Wytycz kawałek ziemi za pomocą ogrodzenia dla kur od Wiesenfield, Twojego eksperta w dziedzinie rolnictwa i hodowli drobiu! Zarówno w gospodarstwie rolnym, jak i na łące siatka dla drobiu zapewnia bezpieczne miejsce, w którym drób może swobodnie poruszać się i wydziobywać paszę. Jeśli naelektryzujesz ogrodzenie, skutecznie zwiększysz ochronę swojego drobiu.

Efektywna hodowla na wolnym wybiegu dzięki wybiegowi dla kur, kaczek, gęsi itp.

Siatkę ogrodzeniową dla kur szybko ustawisz za pomocą 25 tyczek z włókna szklanego. Zamocuj słupki bezpiecznie w ziemi za pomocą haków gruntowych i rozciągnij siatkę między słupkami mocującymi. Dzięki zintegrowanym ogranicznikom podłogowym możesz niezawodnie zapobiec ucieczce drobiu z wyznaczonego obszaru lub przedostawaniu się zwierząt takich jak lisy. Ustaw tyczki z włókna szklanego zgodnie z potrzebami, aby ustawić siatkę na drobiu odpowiednio naciągniętą. Dla zachowania optymalnej stabilności upewnij się, że słupki nie są oddalone od siebie o więcej niż 2 metry.
Dzięki długości siatki 50 m wytyczysz duży obszar dla drobiu. W razie potrzeby połącz ze sobą kilka siatek lub wbuduj drzwiczki dla kurczaków. Przy użyciu elektryzatora (nie wchodzi w skład zestawu) możesz zasilić siatkę dla drobiu i optymalnie zwiększyć ochronę zwierząt. Użyj ogrodzenia dla kur o wymiarach oczek 10 x 10 cm na górze i 4,5 x 4,5 cm przy ziemi, aby stworzyć bezpieczne miejsce dla swoich kurczaków, gęsi, indyków lub kaczek. Dzięki wysokości 125 cm Twój drób nie będzie wspinał się po siatce.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

Na podstawie 1 opinii

Sortuj według :

10 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Łatwy w konfiguracji...

Spełnia swoje zadanie i utrzymuje nasze króliki tam, gdzie ich miejsce. Czas pokaże, jak długo ogrodzenie wytrzyma. Jak dotąd jesteśmy bardzo zadowoleni.

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty