(1) Ocena

Produkt: EX10280297

|

Model: WIE-AT-800

Pułapka na kuny, lisy, szczury - 48.5 x 15.5 x 19 cm - rozmiar oczek: 25 x 25 mm

159,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przyjazna zwierzętom – łap szkodliwe i niechciane zwierzęta bez ich krzywdzenia
  • Niezawodność – czuły mechanizm, bezpieczne zamykanie oraz oczka siatki 25 x 25 mm skutecznie wyłapują zwierzęta
  • Bezpieczeństwo – z solidną rączką do przenoszenia z osłoną chroniącą dłoń
  • Trwałość – odporna na warunki atmosferyczne dzięki wykonaniu ze stali galwanizowanej
  • Akcesoria – zawiera szczypce do mięsa, haczyki, specjalne atraktanty i rękawiczki foliowe

OPIS PRODUKTU

Bezpieczna pułapka na kuny, lisy, szczury

Żywołapki są powszechnie uważane za humanitarną metodę odłowu zwierząt. Pułapka na gryzonie od Wiesenfield to szczególnie niezawodny i łatwy w użyciu model. Dzięki wymiarom 48.5 x 15.5 x 19 cm i rozmiarowi oczek siatki 25 x 25 mm pułapka jest odpowiednia dla mniejszych zwierząt, takich jak szczury, ale może być również używana jako pułapka na kuny, lisy czy koty.

Łatwa w obsłudze żywołapka na szczury

Samozamykająca się żywołapka na szczury jest już wstępnie zmontowana i można jej używać ze specjalnymi przynętami zawartymi w dostawie natychmiast po rozpakowaniu. Czuły mechanizm blokujący niezawodnie reaguje na każdy ruch. Jeśli szkodnik zostanie złapany, żywołapkę i jej zawartość można bezpiecznie przetransportować za pomocą uchwytu z osłoną chroniącą dłoń. Łapanie i przenoszenie szkodliwych lub niechcianych zwierząt jest bezpieczne, a zarazem nieskomplikowane.

Zatrzaskowa pułapka na lisy została wykonana w całości ze stali galwanizowanej, co czyni ją szczególnie trwałą i odporną na rdzę. Oznacza to, że klatkę można rozstawić nie tylko na strychu, w piwnicy, w magazynach czy garażach, ale i w ogrodach lub na podwórkach gospodarstw rolnych.

Oprócz samej żywołapki w dostawie zawarto niezbędne akcesoria, z których możesz natychmiast korzystać. Znajdziesz wśród nich szczypce i haczyki do mięsa, specjalne atraktanty oraz foliowe rękawiczki do przygotowania pułapki, a także bezpiecznego wypuszczania zwierząt na niezamieszkane tereny.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

08.02.2023

trappola veramente efficiente