(1) Ocena

Produkt: EX10280068

|

Model: WIE-NET-16

Siatka na siano - do okrągłych beli - 1600 x 1600 x 1800 mm - rozmiar oczek: 45 x 45 mm - zielona

579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Stabilność – wykonanie z 5 mm grubości linki PP o wysokiej wytrzymałości na promienie UV
  • Przestronność – dzięki wymiarom 1600 x 1600 x 1800 mm siatka idealna do bel okrągłych
  • Prosta obsługa – bardzo łatwe napełnianie i bezpieczne zamykanie za pomocą liny o długości 7 m
  • Profesjonalizm – odpowiednie dla gatunku, ukierunkowane i powolne karmienie dzięki wielkości oczek 45 x 45 mm
  • Przyjazna dla środowiska – dzięki długiej żywotności może być używana wielokrotnie

OPIS PRODUKTU

Odpowiednie dla gatunku i ekonomiczne żywienie dzięki siatce na siano od Wiesenfield

Użyj siatki na siano WIE-NET-16, aby nakarmić swoje zwierzęta bez rozrzucania i zabrudzenia pożywienia. Siatka na balot siana skutecznie zapobiega spożywaniu mokrego lub zepsutego pokarmu. Ponadto czas potrzebny na jedzenie jest wydłużony i odpowiada naturalnemu zachowaniu żywieniowemu: w ten sposób można zapobiec kolce, otyłości czy cukrzycy. Solidna siatki na siano dla koni z rolniczej serii Wiesenfield jest niezastąpionym pomocnikiem w każdej stajni jeździeckiej, gospodarstwie lub na farmie kucyków.

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki stabilnej siatce na balot siana

W siatce można umieścić bele o wielkości do 1600 x 1600 x 1800 mm. Jest ona odporna na warunki atmosferyczne, wykonana z tkanego tworzywa sztucznego, a dzięki grubości 5 mm – niezwykle odporna na rozdarcie. Zastosowany polipropylen jest odporny na promieniowanie UV i mrozoodporny, dzięki czemu siatka na siano może być też używana pod gołym niebem, np. do karmienia zwierząt na ich wybiegu w zimie. Ponieważ materiał nie chłonie wody, zawsze pozostaje czysty i nie staje się niepotrzebnie cięższy. Dzięki sznurkowi o długości 7 m i grubości 5 mm można wygodnie związać worek w dowolnym momencie, aby go postawić lub powiesić.

Siatka do siana jest idealna do karmienia koni, osłów i mułów dzięki kwadratowym oczkom 45 x 45 mm. Zwierzęta nigdy nie są w stanie wyciągnąć zbyt dużo siana z siatki na raz i rozrzucić go po całej stajni lub zagrodzie. Zanieczyściłoby to siano i uczyniłoby je bezużytecznym. Ponadto zwierzęta jedzą wolniej i dokładniej przeżuwają, co z kolei jest bardzo dobre dla ich trawienia. Miękka, ale niezwykle stabilna siatka jest również delikatna dla pyska i zębów konia. Kolejna zaleta dla zdrowia Twoich koni: przechowywanie siana w siatce zapobiega wdychaniu go przez nozdrza podczas jedzenia.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

08.02.2023

Super schnelle Lieferung und einfach zu handhaben. Die Ecken unten an der Rundraufe befestigen, Ballen rein, Netz vom Ballen abwickeln, Heunetz oben zuziehen Knoten rein und fertig... bis jetzt alles super, wird gerade durch die Pferde getestet. Nächstes mal nehme ich vielleicht noch mal etwas kleinere Maschen, aber ansonsten hab ich nichts zu meckern ...