(2) Opinie

Produkt: EX10280021

|

Model: WI-PPM-60

Skubarka do drobiu - 540 kg/h - 60 cm

3729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Efektywność – do 5-6 kurczaków na minutę; odpady wypadają przez rynnę
  • Bezpieczeństwo – pióra usuwane są w sposób bezpieczny przez specjalnie umieszczone wypustki z naturalnej gumy
  • Wydajność – silnik o mocy 1,5 kW napędza bęben skubarki do 275 obr./min
  • Wytrzymałość – urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej
  • Mobilność – skubarka porusza się na czterech kółkach (z dwoma hamulcami)

OPIS PRODUKTU

Skubarka do drobiu 540 kg/g

Maszyna do skubania drobiu została zaprojektowana specjalnie po to, aby w wydajny sposób usuwać pióra i nieczystości ze skóry. Urządzenie nada się idealnie do użytku w gospodarstwach rolnych, u hodowców hobbystycznych lub w małych firmach, które nie wymagają certyfikatów Unii Europejskiej.

Maszyna do skubania kur WI-PPM-60 – opis

Efektywność skubarki do drobiu została zapewniona przez silnik o mocy 1,5 kW. Urządzenie może przerobić 5-6 kurczaków w ciągu minuty. Skubanie dwóch kurczaków jednocześnie zajmuje około 18 sekund. Wydajność urządzenia to aż 98%. Maszyna w ciągu godziny może przerobić aż 540 kilogramów drobiu.

Bezpieczeństwo przerabianego drobiu zapewnia 181 wypustek z naturalnej gumy. Dbają one o to, aby przy skubaniu przy prędkości obrotowej 275 obrotów na minutę żaden element skóry drobiu nie został uszkodzony. Urządzenie ma cztery kółka, które można zabezpieczyć dwoma hamulcami. Dzięki temu masz pewność, że nie poruszy się ono podczas pracy.

Wytrzymałość to zasługa zastosowanych materiałów. Prawie całe urządzenie zbudowane jest ze stali nierdzewnej. Napęd w urządzeniu działa przy pomocy paska. Wyklucza to korzystanie z zaawansowanych technologii, przez co zmniejsza się ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń.

Łatwe utrzymanie w czystości to zasługa rynienki, która odprowadza odpadki powstałe podczas skubania. Wystarczy przepłukać urządzenie wodą ze zwykłego węża ogrodowego i pozbyć się wszystkich niechcianych pozostałości.

Maszyna do skubania drobiu przyda się wszędzie tam, gdzie przerabiany jest drób (m.in. kurczaki, gęsi, indyki czy kaczki) o masie co najmniej 1 kg. Skorzystają z niego gospodarstwa, mali hodowcy, a także małe przetwórstwa, które nie muszą pracować na sprzęcie z certyfikatem UE. Skorzystaj z naszej oferty i złóż zamówienie już dziś.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


3.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

Am letzten Samstag das erste Mal ausprobiert. Einwandfreie Funktion bei meinen Hühnern, Test bei Enten folgt noch; für Tauben (sehr grosse Rasse) absolut ungeeignet; alle Extremitäten gebrochen und sehr unansehnlicher Schlachtkörper. Vor dem ersten Gebrauch strömt die Maschine einen widerlichen Geruch aus. Die Schutzfolie lässt sich nur sehr schlecht abziehen.

01.06.2023

Delusione totale. Al primo utilizzo dopo avere spennato soltanto 15 polli, il motore elettrico è bruciato. Abbiamo provveduto alla sua sostituzione durante la quale abbiamo potuto constatare la scarsa qualità manifatturiera dell’articolo. Praticamente si tratta di una “Cinesata” che si può tranquillamente trovare su Alibaba a non più di 300$. Soo pertanto totalmente insoddisfatti dell’acquisto. Cordiali saluti.