Nowy

Produkt: EX10280204

|

Model: WIE-HS-1

Stojak na ule - pod jeden ul

199,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Stabilność – stojak na ul wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego (PP) w kolorze czarnym ze wspornikami ze stali nierdzewnej
  • Dopasowanie – optymalny dla ula o takich samych wymiarach
  • Profesjonalizm – ze szczelinami wentylacyjnymi i czterema nóżkami
  • Mobilność – dzięki niewielkiej wadze oraz kompaktowym wymiarom
  • Trwałość – dzięki wytrzymałym materiałom i solidnej konstrukcji

OPIS PRODUKTU

Stojak na ule chroni przed mrówkami i bólem pleców

Optymalna wentylacja, ochrona przed mrówkami i rozluźnione plecy podczas zajmowania się pszczołami? Dzięki stojakowi na ule z asortymentu dla rolników marki Wiesenfield będzie to możliwe. Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego ze wzmocnieniami ze stali nierdzewnej stojak jest bardzo wytrzymały i przez lata posłuży jako podstawa do wolnostojących uli. Jednocześnie dzięki niewielkiej wadze pozwala na łatwy transport oraz przechowywanie.

Stojak na ul z otworami wentylacyjnymi i czterema stabilnymi nóżkami

Dzięki czterem stabilnym nóżkom stojak na ul stoi bezpiecznie na każdej powierzchni. Podstawa w naturalny sposób chroni Twój ul przed mrówkami i innymi szkodnikami. Liczne szczeliny wentylacyjne niezawodnie zapobiegają również nagrzewaniu się lub podciąganiu wilgoci, a tym samym zapewniają lepszy mikroklimat w ulu. Stojak na ule o wymiarach 63 x 48 x 33 cm idealnie nadaje się do uniwersalnych uli, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Chroń swoje pszczoły i plecy dzięki podstawie do ula marki Wiesenfield!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie