Produkt: EX10280236

|

Model: WIE-BE-28

Węzy z ramkami - 20 sztuk - plastik - 483 x 232 mm

519,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Idealne dopasowanie – optymalny rozmiar przy wymiarach 483 x 232 mm
  • Skuteczność – stanowi podstawę dla plastra miodu o wielkości komórek 5,4 mm
  • Łatwa pielęgnacja – wosk można łatwo usunąć z plastiku pod wpływem ciepła
  • Trwałość – do kilkukrotnego użytku
  • Czystość – umożliwia własny cykl woskowania

OPIS PRODUKTU

Idealne podłoże dla plastrów miodu na węzie

Chcesz uzyskać optymalny zbiór miodu? To upewnij się, że masz dobrą podstawę! Twoje pszczoły będą zadowolone, że będą mogły budować komórki pszczele na plastikowej węzie od Wiesenfield i uzupełniać ją miodem doskonałej jakości. Z tym zestawem otrzymujesz 20 podkładów! Plastikowe węzy pszczele okazują się szczególnie łatwe w pielęgnacji i trwałe, ponieważ oczyszczonego podkładu będziesz używać kilka razy. Aby ułatwić obsługę, węza ma obudowę, którą można łatwo zawiesić w ramie.

Łatwa w pielęgnacji węza pszczela z tworzywa sztucznego z ramką

Aby przygotować podkład pszczeli, dokładnie nawoskuj uformowane wstępnie plastry. Twoje pszczoły zbudują komórki tylko na woskowanych powierzchniach, aby umieścić tam miód. Każda komórka ma rozmiar 5,4 mm i jest idealna do przechowywania miodu. Użyj do niej stopionego wosku. Po odwirowaniu usuń i wyrzuć stary wosk. W ten sposób uzyskasz otwarty cykl woskowania, który zapewnia optymalne warunki higieniczne w ulu.

Plastikowe plastry miodu są niezwykle łatwe w pielęgnacji. Spłuczesz je myjką wysokociśnieniową lub umyjesz gorącą wodą o temperaturze poniżej 65°C i dezynfekujesz w kąpieli ługowej o temperaturze 50°C. Jeśli używasz tylko kilku plastikowych plastrów miodu, użyj dłuta lub szpatułki do odwoskowania. Aby upewnić się, że plastikowe węzy nie wypaczą się, zalej je wodą o temperaturze poniżej 65°C i zawieś węzy z powrotem w ramie.

DANE TECHNICZNE