(2) Opinie

Produkt: EX10080100

|

Model: BCIG 1800A

Grill elektryczny na podczerwień - 1780 W

379,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Nowoczesność – zaawansowana technologia grzania podczerwienią generująca 80% mniej dymu
  • Wydajność – zakres temperatury do 240°C sprawia, że grillowanie przebiega szybko i efektywnie
  • Praktyczność – timer do 90 min pozwala zająć się innymi czynnościami w kuchni
  • Wytrzymałość – hartowane szkło cechujące się większą odpornością termiczną niż zwykle szkło
  • Czystość – wyjmowana tacka ociekowa na tłuszcz + nieprzywierająca płyta grilla (23,5 x 33,5 cm)

OPIS PRODUKTU

Grill elektryczny na podczerwień BCIG 1800A

Wysokiej jakości grill elektryczny na podczerwień jest kolejnym produktem marki bredeco, który jest polecany profesjonalistów. Dlatego znajdzie uznanie niejednego amatora gotowania. Za pomocą modelu BCIG 1800A przygotujesz swoje ulubione grillowane dania, nie ruszając się z domowej kuchni. Wszystko to zasługa mocnej grzałki i przemyślanej konstrukcji.

Grill domowy 1780 W bredeco – opis

Wielofunkcyjność urządzenia wynika z mnogości potraw, które przyrządzisz za jego sprawą. Sprzęt doskonale nadaje się do mięsa, warzyw, a nawet owoców morza. Upieczesz także duże kawałki kurczaka czy kebab. W tym celu wystarczy, że posłużysz się dołączonym do zestawu rożnem z widełkami. Ponadto grillując, masz pewność, że dania będą zdrowsze, niż gdybyś smażył je w głębokim tłuszczu.

Wydajna praca modelu BCIG 1800A jest zapewniona przez grzałkę osiągającą temperaturę do 240°C. Gwarantuje to szybką obróbkę. Za sprawą wbudowanego timera ustawisz czas pracy nawet do 90 min. O jego upływie poinformuje Cię sygnał dźwiękowy. Cały proces skontrolujesz dzięki szklanej osłonie.

Łatwe czyszczenie sprzętu umożliwia gładka powierzchnia obudowy. Dodatkowo grill na podczerwień wyposażono w wyjmowaną tackę ociekową ze stali nierdzewnej. Gromadzi się w niej niezdrowy tłuszcz wytapiany podczas grillowania czy pieczenia. Po wszystkim bez problemu ją umyjesz.

O stabilność urządzenia dbają cztery gumowe nogi, które zostały mocno przytwierdzone do opiekacza. Nie tylko zapobiegają one ślizganiu się całości, ale chronią też powierzchnię roboczą przed zarysowaniem.

Wybierając grill elektryczny na podczerwień marki bredeco, w krótkim czasie zagwarantujesz sobie i swoim bliskim pyszne dania. Model BCIG 1800A przystosowano do użytku domowego, więc z pewnością znajdziesz dla niego miejsce w Twojej kuchni. Przekonaj się sam. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

01.06.2023

9 out of 10

01.06.2023