Grille domowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Grillowanie jest jedną z najpopularniejszych metod obróbki mięsa, ryb, a nawet warzyw. Niestety pogoda czy brak doświadczenia w rozpalaniu często stoją na przeszkodzie korzystania z grilli węglowych. Ponadto ich stosowanie uznaje się za szkodliwe dla zdrowia. Dlatego niemiecka marka bredeco stworzyła wydajne elektryczne grille domowe idealne do użytku wewnątrz budynków.

W kategorii sklepu expondo.pl znajdziesz wielofunkcyjne urządzenia, które wykorzystasz do przygotowania pysznych, a jednocześnie zdrowych grillowanych potraw. Dzięki zasilaniu elektrycznemu możesz je podłączyć w każdym miejscu z dostępem do gniazdka. Sprawdź też inne sprzęty marki bredeco. W oficjalnym sklepie producenta znajdziesz m.in. okapy, frytownice czy kombiwary halogenowe.

Domowy grill elektryczny. Czy warto?

Elektryczne grille domowe coraz częściej pojawiają się w naszych kuchniach z różnych powodów. Wśród nich jest np. możliwość wykorzystania ich o każdej porze. Tradycyjne grille węglowe używa się przeważnie w okresie wiosenno-letnim, kiedy pogoda sprzyja imprezom plenerowym. Jednak nawet wtedy deszcz potrafi pokrzyżować nasze plany. Z urządzeniami elektrycznymi nie musisz się o to martwić. Sprzęty świetnie sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz np. na balkonach lub na działkach. Potrzebujesz jedynie źródła zasilania i możesz zaczynać grillowanie. Ponadto czas przygotowania potraw jest znacznie krótszy, a możliwość regulowania temperatury usprawnia cały proces.

Poza tym urządzenia te generują o wiele mniej szkodliwych substancji. W tradycyjnych grillach tłuszcz z mięsa często skapuje na rozgrzany węgiel, tworząc rakotwórcze związki. Unoszą się one razem z dymem i wnikają w jedzenie znajdujące się na ruszcie. W grillach domowych cały wytopiony tłuszcz z mięsa ląduje na specjalnych tackach. Po wszystkim wygodnie je umyjesz, a potrawy nie będą narażone na działanie trujących substancji. Warto też wspomnieć, że w przeciwieństwie do smażenia, nie potrzebujesz ani oleju, ani smalcu. Zmniejszasz tym samym kaloryczność swoich dań.

Wydajne grille elektryczne na podczerwień bredeco

Niemiecka marka bredeco, wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na elektryczne grille domowe, zaprojektowała innowacyjne urządzenia wykorzystujące podczerwień. Dzięki nim w krótkim czasie przygotujesz swoje ulubione grillowane potrawy. Sprzęty doskonale nadają się też do pieczenia całych kurczaków oraz mięsa na kebaby. Jest to możliwe za sprawą akcesoriów dołączonych do zestawów. W zależności od modelu do wyboru masz ruszty z widełkami, kosze na ziemniaki i frytki, kosze na ryby, a także szpikulce do szaszłyków.

Grille domowo wyposażono w grzałki, które szybko osiągają temperaturę nawet 240°C. Posiadają też nowoczesne timery umożliwiające ustawienie czasu pracy. O jego upływie poinformuje Cię sygnał dźwiękowy. Grillowanie z wykorzystanie produktów marki bredeco generuje o 80% mniej dymu niż przy użyciu tradycyjnych grilli. Nie musisz się więc martwić o swoje zdrowie. Obudowy produktów przystosowano do łatwego czyszczenia, a tacka ociekowa zbiera cały tłuszcz wytapiający się z dań. Sprzęty pozostają na swoim miejscu za sprawą gumowych nóżek. Gwarantują one stabilność oraz chronią powierzchnię roboczą przed zarysowaniem.

Sprawdź wydajność domowych grilli elektrycznych marki bredeco. Za ich pomocą nie będziesz musiał czekać na lato, żeby przygotować grillowaną karkówkę czy szaszłyki. Poznaj też inne produkty ze sklepu expondo.pl. Wśród nich znajdziesz eleganckie sztućce, wielofunkcyjne roboty kuchenne oraz elektryczne patelnie do pizzy.