Grille gastronomiczne

Zainspiruj się blogiem expondo

Urządzenia gastronomiczne dostępne w sklepie expondo.pl doceniło już wielu zawodowców z branży HoReCa. Marka Royal Catering dba o wydajność pracy w profesjonalnych kuchniach, dostarczając praktyczne i nowoczesne rozwiązania techniczne. Sprawdzą się one w restauracjach, barach szybkiej obsługi, kawiarniach, pizzeriach, stołówkach, kantynach oraz wielu innych punktach zbiorowego żywienia.

Pośród uniwersalnych produktów znajdują się grill kontaktowy i płyta grillowa. Aby dostosować się do wymagań klientów, modele występują w różnych wersjach, np. podwójnej lub pojedynczej, z powierzchnią gładką albo ryflowaną (nadającą wzór smażonym potrawom). Oferta obejmuje grille gazowe oraz elektryczne.

Sprzęt gastronomiczny od Royal Catering charakteryzuje się wysoką wydajnością działania. Grill z możliwością wygodnej regulacji temperatury pozwala równomiernie usmażyć mięso, warzywa, ryby itp. Zależnie od modelu grille kontaktowe posiadają jeden lub więcej termostatów.

Wydajna praca z grillami gastronomicznymi

Proponowane maszyny idealnie sprawdzą się jako wyposażenie baru. Oprócz grillów zdadzą egzamin tam także krajalnice do ziemniaków i krajalnice do kiełbasy. Te proste w obsłudze urządzenia zapewniają szybkie przygotowanie frytek (krajalnica do frytek) oraz innych przekąsek. Marka Royal Catering oferuje szeroki asortyment artykułów, który jest dostosowany do różnego rodzaju działalności gastronomicznej.

Expondo.pl – nie tylko grille gastronomiczne

Sklep internetowy expondo.pl proponuje bogatą ofertę produktów dla różnych branż, np. elektryczne krajalnice do warzyw i owoców. Nasz asortyment (oprócz gastronomii) jest skierowany także do pracowników laboratoriów oraz pracowni badawczych. Myjki ultradźwiękowe to sprzęt idealnie nadający się do mycia niewielkich narzędzi i probówek. Maszyny do warsztatu, np. młotowiertarki, sprawdzą się zarówno w profesjonalnej, jak i amatorskiej eksploatacji. Klientom indywidualnym polecamy bramy garażowe.

W tej kategorii znajdziesz płyty grillowe oraz grille gastronomiczne. Umożliwiają one szybkie, wydajne i higieniczne smażenie różnych produktów spożywczych. W modelach zastosowano rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Grille kontaktowe mają żaroodporne uchwyty oraz termostaty utrzymujące wybraną temperaturę.

Artykuły od Royal Catering charakteryzują się łatwością w czyszczeniu. Grill ze stali nierdzewnej posiada bardzo gładką powierzchnię, z której przy użyciu wody i delikatnego detergentu można usunąć tłuste plamy (bez konieczności szorowania). Ten materiał jest powszechnie wykorzystywany w gastronomii, wykonuje się z niego m.in. warniki do wody.

Aby maksymalnie uprościć czyszczenie urządzeń, grille kontaktowe wyposażono w rynienkę na tłuszcz. Wybrane grille elektryczne i gazowe mają wyjmowaną szufladę. Dzięki stali nierdzewnej sprzęt gastronomiczny jest nie tylko łatwy do umycia, ale również odporny na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, np. zarysowania, otarcia, wgniecenia itp.