Produkt: EX10260369

|

Model: STAR_ATFE_22

Biurko elektryczne z nadstawką - 72 x 120 cm

889,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – zakres regulacji wysokości 720-1200 mm
  • Prostota – szybka i łatwa regulacja unoszenia z prędkością 25 mm/s dzięki elektronicznemu panelowi sterowania
  • Ergonomia – nadaje się do pracy w różnych pozycjach, stojącej lub siedzącej
  • Stabilność – konstrukcja wykonana ze stali może być obciążona do 80 kg
  • Przestronność – blat o wymiarach 120 x 60 cm z szufladami oferuje miejsce na komputer, dokumenty i przyrządy do pisania

OPIS PRODUKTU

Zawsze pracuj w idealnej pozycji przy elektrycznym biurku z regulacją wysokości

Znowu siedzisz za długo? Czas na zmianę pozycji w czasie pracy. Zmień swoje biurko w biurko stojące w ciągu kilku sekund – i na odwrót. Fromm & Starck oferuje ergonomiczne i wysokiej jakości biurko z regulacją wysokości, dzięki którym urozmaicisz monotonne sekwencje ruchów. W ten sposób unikniesz problemów zdrowotnych spowodowanych jednostajną pracą biurową lub złagodzisz je.

Biurko z regulowaną wysokością do Twoich potrzeb biurowych

Ustawiasz wysokość 720-1200 mm z prędkością 25 mm/s za pomocą intuicyjnego panelu sterowania. Zasila go potężny, ale cichy silnik 55 dB. W kilka sekund wybierzesz precyzyjnie optymalną pozycję do siedzenia lub stania. Kabel zasilający zapewnia niezbędną elastyczność przy wyborze miejsca dla biurka elektrycznego.

Konstrukcja wykonana ze stali i płyty wiórowej zapewnia biurku z regulowaną wysokością stabilność niezbędną do pracy biurowej. Umieścisz na nim łączne obciążenie 80 kg. Biurko z elektryczną regulacją wysokości w kolorze czarnym to neutralny mebel, który łatwo komponuje się z każdym otoczeniem.

Blat o powierzchni 120 x 60 cm zapewnia dużo miejsca na sprzęt biurowy. Komputer, dokumenty, długopisy czy filiżanka kawy – wszystko ma swoje miejsce na płycie wiórowej. Dzięki temu Ty pracujesz w sposób zorganizowany. Nadstawkę z dwiema szufladami na blacie wykorzystasz do utrzymania porządku w miejscu pracy i do przechowywania rzeczy.

DANE TECHNICZNE