Produkt: EX10260415

|

Model: STAR_SSD_08

Podstawka pod monitor - regulacja wysokości 80 / 130 mm

109,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Ergonomiczność – zmniejsza napięcie karku i pleców dzięki regulowanej wysokości 80 / 130 mm
  • Oszczędność miejsca – tworzy miejsce do przechowywania pod monitorem np. na klawiaturę
  • Wszechstronność – odpowiednia do monitorów, telewizorów lub drukarek o różnych rozmiarach
  • Trwałość – dzięki wytrzymałej powierzchni i solidnej konstrukcji
  • Prostota – nieskomplikowany, ale wysokiej jakości design, który pasuje do każdego wystroju

OPIS PRODUKTU

Elegancka podstawka pod monitor z regulowaną wysokością dla ergonomicznej pracy w biurze

Dzięki podstawce pod monitor z regulacją wysokości marki Fromm & Starck uzupełnisz wyposażenie swojego biura, poprawisz pozycję ciała podczas pracy i zadbasz o porządek na biurku. Subtelny design pasuje do każdego stylu umeblowania, niezależnie czy to w biurze, czy w domowym gabinecie. Zdecyduj się na wysokiej jakości i ergonomiczne wyposażenie stanowiska pracy marki Fromm & Starck!

Wszechstronna półka pod monitor, laptopa, notebooka lub drukarki

Z podstawką pod monitor zyskujesz funkcjonalny produkt, który zapewnia wygodną pozycję do pracy. Dzięki regulowanej wysokości (80 / 130 mm) ustawisz monitor lub laptopa na wysokości oczu, a tym samym odciążysz szyję i plecy. Praca przy komputerze staje się więc przyjemniejsza i łatwiej jest Ci się skupić na wykonywanym zadaniu.

Dzięki nośności do 20 kg ta uniwersalna półka pod monitor nadaje się do ekranów, laptopów, notebooków lub drukarek. Ponadto obszar pod podstawką oferuje miejsce na klawiaturę, dokumenty lub książki. Dzięki temu Twoje stanowisko pracy jest nie tylko bardziej ergonomiczne, ale i czystsze. Antypoślizgowe nóżki zapewniają zawsze bezpieczne oparcie i chronią powierzchnię biurka.

Spraw, aby Twoja praca na komputerze stała się w przyszłości bardziej komfortowa. Przy okazji uatrakcyjnij swoje miejsce pracy dzięki eleganckiej podstawce pod monitor i zdecyduj się na najwyższej jakości wyposażenie biurowe marki Fromm & Starck!

DANE TECHNICZNE