W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10260353

|

Model: STAR_DESK_46

Stół kreślarski regulowany ze stołkiem dla architektów i artystów - 900 x 600 mm - szuflady

569,00 zł 619,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 619,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – blat stołu można nachylić od 0 do 45° i ustawić na wysokość od 760 do 1120 mm
  • Obszerność – blat o wymiarach 900 x 600 mm zapewnia dużo miejsca do rysowania
  • Wszechstronność – może być używany poziomo jako biurko i ustawiony pod kątem jako stół kreślarski
  • Praktyczność – 3 szuflady i półka pod blatem zapewniają dużo miejsca do przechowywania pędzli, długopisów, szkicowników i innych przyborów
  • Trwałość – solidne, wysokiej jakości materiały oraz precyzyjne wykonanie

OPIS PRODUKTU

Optymalne warunki pracy przy regulowanym stole kreślarskim marki Fromm & Starck

Skorzystaj z profesjonalnych warunków pracy dzięki nachylanemu stołowi kreślarskiemu marki Fromm & Starck. Na blacie o wymiarach 900 x 600 mm wygodnie i profesjonalnie stworzysz rysunki nawet w dużej skali. Wybierz kąt nachylenia od 0 do 45° i używaj tego modelu zarówno jako klasycznego biurka, jak i stołu kreślarskiego. Możesz również dostosować wysokość stołu kreślarskiego dla architekta w zakresie od 760 do 1120 mm. Dzięki klasycznemu wzornictwu stół architekta harmonijnie wkomponuje się w każde wnętrze.

Stół do rysowania – wszystko pod ręką

Oprócz powierzchni do rysowania znajdziesz dużo miejsca do przechowywania, które możesz wykorzystać na liczne przybory. Z boku znajdują się trzy szuflady oferujące na górze powierzchnię o wymiarach 400 x 350 mm. Możesz wykorzystać łatwo dostępne szuflady na drobne akcesoria do rysowania, takie jak długopisy, pędzle, kartki czy gumki. Bezpośrednio pod powierzchnią do pisania i rysowania znajduje się półka, na której w zasięgu ręki umieścisz większe arkusze papieru lub przybory.

Stabilna konstrukcja posiada solidną stalową ramę, która z łatwością przenosi obciążenia do 60 kg. Równie wytrzymały jest blat wykonany z płyty MDF pokrytej PVC. Dzięki nim stół kreślarski wytrzymuje bez szwanku nawet duże obciążenia.

Uzupełnieniem mebla jest wygodny taboret o wysokości 52 cm z tapicerowanym siedziskiem o średnicy 28 cm. Stołek ma nośność 90 kg. Nawet amatorzy w krótkim czasie rozstawią oferowany stół roboczy. Niezbędne materiały montażowe i instrukcje znajdują się w zakresie dostawy.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Toppensnabb lev och ett smart litet skriv/ritbord